Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
AWPMod - konfiguracja
Autor Wiadomo艣膰
Plebs
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂: 02 Lip 2011
Wys艂any: 2012-08-01, 16:49   

Mam tego patcha i dupa. Troche szkoda bo lubi艂em wrzuca膰 ludzi do wanny i ich tam ciacha膰. Jako艣 szczeg贸lnie p艂aka膰 nie b臋d臋, ale bardziej interesowa艂o by mnie pierwsze pytanie. Czy jest i jak brzmi kod na to, by wszyscy atakowali siebie nawzajem.

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 24 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2012-08-02, 14:31   

Nie pami臋tam by by艂 taki kod
Nawet gdyby by艂, to i tak gra po jakim艣 czasie zaliczy艂aby zwiech臋 w postaci GPF'a

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2012-08-03, 00:02   

Plebs napisa艂/a:
Jaki by艂 kod (o ile w og贸le by艂) na to 偶e wszyscy przechodnie s膮 wrogo nastawieni wzgl臋dem siebie?
GoPostal to ten kod dodany w AWPMod, pierwotnie znany z KW2. A przy okazji, to jeszcze kod PlayaHata z AWP (czyli Playerhater w KW2) i jemu odwrotny Charismatic w AWP (a w KW2 Rescue).

Silver Dragon napisa艂/a:
Nie mniej jednak zaci膮gnij patcha do najnowszej wersji je艣li go nie masz. Mo偶e pomo偶e ;)
To dobre miejsce, by zapoda膰, co ten patch daje. Co daje, bo sam nie sprawdza艂em? ;)

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2012-08-03, 08:47   

W wersji bez patcha, zamiast Kolesia z AWP by艂 Kole艣 z AW. Po wgraniu patcha problem znikn膮艂. Nic wi臋cej nie uda艂o mi si臋 wyhaczy膰 :P

Plebs
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2012-08-03, 11:20   

Tiquill napisa艂/a:
GoPostal to ten kod dodany w AWPMod, pierwotnie znany z KW2. A przy okazji, to jeszcze kod PlayaHata z AWP (czyli Playerhater w KW2) i jemu odwrotny Charismatic w AWP (a w KW2 Rescue).
Nie dzia艂a, a pozosta艂e zmieniaj膮 stosunek do gracza, a nie do samych siebie.

Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. To okienko z list膮 sweet gdzie sobie mo偶na ca艂膮 liste broni wygodnie poprzerzuca膰 do kodu sweet z poziomu gry. To tak naprawde jest lista Iwant贸w? Bo niekt贸re listy z broniami nie dodaj膮 ich, jakby w grze nie by艂o.

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2012-08-03, 11:57   

Plebs napisa艂/a:
Nie dzia艂a
Dzia艂a, ale tylko na tych, kt贸rzy wcze艣niej mieli ju偶 bro艅. Cho膰 inicjuje tylko w bystanderach mordercze sk艂onno艣ci, ale nie wymusza natychmiastowej strzelaniny wszystkich ze wszystkimi.
Plebs napisa艂/a:
pozosta艂e zmieniaj膮 stosunek do gracza, a nie do samych siebie
I taka by艂a moja intencja, by je tu przypomnie膰.
Plebs napisa艂/a:
To okienko z list膮 sweet gdzie sobie mo偶na ca艂膮 liste broni wygodnie poprzerzuca膰 do kodu sweet z poziomu gry. To tak naprawde jest lista Iwant贸w? Bo niekt贸re listy z broniami nie dodaj膮 ich, jakby w grze nie by艂o.
Raczej lista sweet贸w. A m贸wisz o w艂膮czeniu kodu czyli dodaniu broni "w r臋ce gracza" czy te偶 mo偶liwo艣ci sortowania? Je艣li "do r膮k" to jak ka偶dy iwant czy sweet dostaniesz je, gdy pliki moda gra mo偶e odczyta膰, gdy s膮 one w grze. Je艣li za艣 o sortowanie, to mo偶esz edytowa膰 tylko zawarto艣膰 list po lewej stronie, czyli dla kod贸w Sweet i ArmednDangerous - albo co艣 usuwasz dwuklikaj膮c tam, albo dwuklikasz na li艣cie po prawo, aby element z tej listy doda膰 na lew膮 list臋. Samych list po prawo w grze nie mo偶esz edytowa膰. Mo偶esz za to edytowa膰 je w pliku List.ini

Plebs
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2012-08-03, 12:30   

Cytat:
Je艣li "do r膮k" to jak ka偶dy iwant czy sweet dostaniesz je, gdy pliki moda gra mo偶e odczyta膰, gdy s膮 one w grze.

Mam rozumie膰, 偶e skoro po dodaniu broni sweetem i nie pojawieniu si臋 jej w r臋kach znaczy, 偶e jej nie mam w plikach gry? To by oznacza艂o, 偶e AWPMod nie dodaje plik贸w broni, kt贸re ma w swojej li艣cie po prawej stronie w zak艂adce General trzeba je samodzielnie 艣ci膮gn膮膰 i wdupyczy膰 do folderu z gr膮. Ehhh a ju偶 my艣la艂em, 偶e wszystko ju偶 b臋dzie w tym AMPmodzie
Ostatnio zmieniony przez Plebs 2012-08-03, 12:31, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2012-08-03, 13:58   

Plebs napisa艂/a:
To by oznacza艂o, 偶e AWPMod nie dodaje plik贸w broni, kt贸re ma w swojej li艣cie po prawej stronie w zak艂adce General trzeba je samodzielnie 艣ci膮gn膮膰 i wdupyczy膰 do folderu z gr膮. Ehhh a ju偶 my艣la艂em, 偶e wszystko ju偶 b臋dzie w tym AMPmodzie
To dok艂adnie to oznacza! :D Czy oczekiwa艂e艣, 偶e bronie ze wszystkich dost臋pnych mod贸w da AWPMod? Nie, on je tylko pozwala uruchomi膰 w AWP. Sam ma tylko bronie z ED i cz臋艣ciowo z EAInventory plus par臋 w艂asnych. Nazwy pozycji na tej li艣cie powinny dawa膰 podpowied藕, co i jak.

Plebs
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2012-08-03, 15:43   

No dobra, ale to dopiero pocz膮tek zabawy. Z tego co zauwa偶y艂em to 偶adna z broni AWPmoda nie nachodzi na siebie. S膮 wszystkie jak leci w przeciwie艅stwie do samego AWP gdzie problem bardziej szczeg贸艂owo opisa艂em tutaj http://forum.postalsite.i...odza-vt3020.htm

To teraz sk膮d mam pewno艣膰, czy tego problemu nie b臋dzie po wgraniu nowych broni, kt贸re nie daje AMPmod?

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2012-08-03, 16:58   

A mo偶e by艣 sobie takie problemy odpu艣ci艂, co? S膮 w grze wi臋ksze. Wyrzu膰 bro艅, kt贸ra blokuje, to zobaczysz t膮 zablokowan膮. I jak zauwa偶y艂em, bronie DarkFire i DarkPS nie nachodz膮 na siebie. W przypadku innych mod贸w - te偶 instaluj 艣mia艂o. Gry to nie popsuje, a problem to marginalny. ;)

Plebs
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2012-08-03, 17:23   

Nie mam zamiaru rozwi膮zywa膰 tego problemu, ale jestem ciekawy czy on w og贸le si臋 pojawia w AWPModzie bo na pierwszy rzut oka nie. Je艣li np. tobie si臋 to nie zdarzy艂o to moge 艣mia艂o instalowa膰 inne mody, ale je艣li nie jeste艣 pewny, albo nie wiesz to b臋d臋 podchodzi艂 do tego z dystansu. Nie chc臋 sobie narobi膰 brudu w postalu :P

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2012-08-03, 18:16   

Zdarzy艂o mi si臋 i zdarza stale. I nie widz臋 problemu. Ale mo偶esz mie膰 na ten temat inne zdanie, droga wolna. :D

Plebs
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2012-08-03, 18:32   

Cytat:
Zdarzy艂o mi si臋 i zdarza stale.
:( :cry:
W takim razie styknie to co mam. Dzi臋ki za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Plebs 2012-08-03, 18:33, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Plebs
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2012-08-10, 14:00   

Przed chwil膮 zbada艂em sprawe i zauwa偶y艂em co艣 dziwnego. Rozpocz膮艂em gre od nowa i postacie nie przenika艂y przez obiekty, testowo zapisa艂em gre i wczyta艂em. Dzia艂a dalej. Nast臋pnie wyszed艂em z gry, wszed艂em jeszcze raz, wczyta艂em save i co? Dupa wszystko zacz臋艂o przenika膰 przez wanne, niekt贸re schody, itp. Ciekawe co jest przyczyn膮 takiego buga

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2012-08-10, 18:11   

Od niepami臋tnych czas贸w mam tak samo. Nie mam jednak bladego poj臋cia od czego to zale偶y

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: