Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
AWP Patch gotowy??
Autor Wiadomo艣膰
Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2008-08-24, 01:37   

Wpisz kod
WarpToDay 7
powinno dzia艂a膰, cho膰 nie pami臋tam ju偶 czy na AW dzia艂a...

A patcha, jakiego by艣 chcia艂, nie ma. Trzeba by膰 ostro偶nym. ;P

posemca 
Wstydliwy morderca

Do艂膮czy艂: 23 Sie 2008
Wys艂any: 2008-08-25, 14:53   

Przykro, ale nie dzia艂a... Podobnie jak wej艣cie duchem ponownie do pokoju bossa.
Prosz臋 zatem o kontakt na prv (aby nie za艣mieca膰 forum) jakiego艣 wyrafinowanego mordercy, kt贸ry pode艣le mi save'a. Albo czeka mnie install innej, te偶 legalnej wersji AW!

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 16 Wrz 2007
Sk膮d: Zielona G贸ra
Wys艂any: 2008-08-25, 16:40   

Wpisz:
SetDay7
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."

mrv 
Mi艂o艣nik broni

Do艂膮czy艂: 29 Lip 2008
Sk膮d: Internet :)
Wys艂any: 2008-08-26, 18:44   

heh.
Nie wiem, czy to dzi臋ki nowemu patch'owi, ale dzi艣 spotka艂em si臋 pierwszy raz z tak膮 sytuacj膮:

Id臋 sobie na mapie Zajezdnia w 艢rod臋.
Strzeli艂em sobie w samoch贸d - wybuch艂.
Potem jaka艣 idiotka (jak to w Postalu :P ) przera偶ona, chyba strza艂em, panicznie wbieg艂a do wznieconego przeze mnie ognia i podpali艂a innego miieszka艅ca Paradise.
Goni臋 tego go艣cia i go gasz臋 (wiadomo jak ;) ).
Ugasi艂em go dopiero wtedy, kiedy ju偶 le偶a艂. Nast臋pnie wykorzysta艂em lecznicze dzia艂anie Shocker'a, kolo wsta艂 i zacz膮艂 utrzymywa膰 r贸wnowag臋.

Ale do rzeczy.
Kiedy ju偶 doszed艂 do siebie, pobiega艂 chwil臋 i na moim radarze jego rybka zabarwi艂a si臋 z bia艂ej na 偶贸艂t膮.
Go艣膰 podchodzi do mnie pewny siebie, jak gdyby nigdy nic i m贸wi:
"- Przykro mi...",
a Kole艣 odpowiada:
"- hyh. nie s膮dz臋.!".
Podczas rozmowy na ekwipunku wy艣wietli艂y si臋 moje pieni膮dze ($2990 :D ).
Nast臋pnie po ca艂ej konwersacji, z ekwipunku znika ca艂a kasa i facet ucieka z przera藕liwym krzykiem.
Jaka艣 policjantka go potem zat艂uk艂a, a ja wzi膮艂em z powrotem moj膮 kas臋 :P .

Ale to nie by艂o co艣 na styl ksi臋dza na Main Street, kt贸ry m贸wi "To jest napad", czy co艣 innego. Normalna kradzie偶, bo tam go艣ciu sam pieni臋dzy nie bierze, tylko ewentualnie mo偶na mu je da膰 :P .

heh.

EDIT

Znalaz艂em co艣 jeszcze i te偶 nie wiem, czy to dzi臋ki temu patch'owi, czy nie.
Mianowicie, kiedy idziecie na cmentarz od strony Ko艣cio艂a jest pewien gr贸b - jest na nim napisane "ZOMBIE DAD".
Kiedy na niego nasika艂em, z grobu wyskoczy艂 zombiak (inny troch臋 ni偶 wszystkie), z siekier膮 i krzyczy:
"Wynocha, ju偶!", potem poschizowanym g艂osem m贸wi do mnie:
"my艣lisz, 偶e da艂bym rad臋 wdrapa膰 si臋 na tamten budynek..?" (tak jak zwykli ludzie, ale inn膮 tonacj膮 ;) ).
I p贸藕niej m贸wi:
"Gdzie leziesz cioto!?".
Nie chodzi艂, ale biega艂 za mn膮.
Fajne urozmaicenie :P ;)
Ostatnio zmieniony przez mrv 2008-08-26, 19:20, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

kryhoo 
Mi艂o艣nik broni

Do艂膮czy艂: 18 Lip 2008
Sk膮d: Paradise 16b\8
Wys艂any: 2009-04-19, 10:06   

Mog艂 by wyj艣膰 patch, kt贸ry by poprawi艂 dzia艂anie gry z modem AWP - je艣li chodzi o szybko艣膰 dzia艂ania i stabilno艣膰 - bo prawda jest taka 偶e gdy zainstalujemy sobie ten pi臋kny mod to gra zaczyna okropnie si臋 ci膮膰 i zawiesza膰 - wy艂膮cza膰... od... tak ;/
Sam zrobi艂em test - szybko艣膰 dzia艂ania i stabilno艣膰 P2 bez moda i z modem - wynik... bez moda P2 chodzi 'dobrze' (dobrze - pomijaj膮c tu s艂abe zoptymalizowanie silnika), gdy zainstalowa艂em sobie moda to - spadek FPS o ok. 10 klatek, gdy gramy d艂u偶ej - wydajno艣膰 gry spada nawet do 10 FPS... ma艂o tego - przy wi臋kszych ackjach gra si臋 wy艂膮cza. Mogli by co艣 z tym zrobi膰 bo nie tylko ja miewam co艣 takiego z tym modem... a jak jeszcze dodamy sobie do niego bronie z ED... to ju偶 gra nie wytrzymuje ca艂kiem.

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2009-04-21, 23:30   

kryhoo napisa艂/a:
Mog艂 by wyj艣膰 patch, kt贸ry by poprawi艂 dzia艂anie gry z modem AWP
Patch gry by wsp贸艂pracowa艂a z modem do gry? Chm, raczej ma艂o prawdopodobne, bo zrobili co艣 podporz膮dkowuj膮cego gr臋 pod wymagania moda. Lepiej liczy膰 na patch dla tego moda (kt贸ry jest) ni偶 do gry.

Wida膰 wyra藕nie, 偶e gra zosta艂a zrobiona na "mniejszy kr贸j", pomimo, 偶e silnik wytrzyma艂by wi臋cej. AWP, dodaj膮c nowe efekty i postacie oraz bronie zbyt "zag臋艣ci艂o" gr臋. I gdyby tu co艣 mia艂o poprawi膰, to bardzo powa偶ny patch, nic w stylu poprawy sikania itp. A na taki si臋 nie zanosi, jak zreszt膮 i na 偶aden inny. No, chyba 偶e w polskim wydaniu 10th Anniversary co艣 znajdziemy.

P贸ki co, najlepszym 艣rodkiem zaradczym jest zainstalowanie AWPMod by kank. Gra zdecydowanie stabilniejsza. Zreszt膮 sam kank na swojej stronie dystrybuuje swojego AWPMod razem z AWP Service Patch Kameka (w naszym downloadzie po prostu jako AWP Patch), w jednym archiwum. Link przypomn臋: http://p2filesink.hp.infoseek.co.jp/
Ostatnio zmieniony przez Tiquill 2009-04-21, 23:38, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

kryhoo 
Mi艂o艣nik broni

Wys艂any: 2009-04-22, 13:10   

Cytat:
Patch gry by wsp贸艂pracowa艂a z modem do gry? Chm, raczej ma艂o prawdopodobne, bo zrobili co艣 podporz膮dkowuj膮cego gr臋 pod wymagania moda. Lepiej liczy膰 na patch dla tego moda (kt贸ry jest) ni偶 do gry.

Chodzi艂o mi o patch do moda, nie zrozumiale to uj膮艂em, sorrki ;)

A co do tego patcha i service packa... bo troche si臋 pogubi艂em: w 'naszym' downloadzie jest dost臋pny mod AWP oraz Service Pack ? I on poprawia dzia艂anie ? Bo z tego co widze to na dysku mam samego moda + jaki艣 patch.

Ostatnio zmieniony przez kryhoo 2009-04-22, 13:22, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2009-04-22, 14:15   

No to wyja艣niam, do czego linki prowadz膮 i co i jak z tymi patchami i modami.

AWP_Patch - http://postalsite.info/in...load.php?did=91 - inaczej nazywany AWP Service Patch, ale to to samo. Jego autor, Kamek, opublikowa艂 go najpierw jako AWP_Mod, potem, najwyra藕niej, o tym zapomnia艂. W mi臋dzyczasie patch znik艂 ze wszystkich serwis贸w, pozosta艂 tylko u nas. Kiedy na forum RS prawdziwy 666 prosi艂 o rozwi膮zanie jego problemu, odpowiedzi udzieli艂 mu Kamek, wypuszczaj膮c jednocze艣nie na nowo tego patcha, ale ju偶 pod now膮 nazw膮 AWP Service Patch. Jak go zwa艂, tak zwa艂, to to samo i zalecam u偶ycie go dla swojego AWP.

AWPMod - http://postalsite.info/in...oad.php?did=158 - sam mod autorstwa kanka, nie ma patcha w tym archiwum, ale mod owego patcha wymaga, by poprawnie wsp贸艂dzia艂a膰.

AWP Mod + AWP Service Patch - tak zatytu艂owa艂 to kank na swojej stronie http://p2filesink.hp.infoseek.co.jp/ gdzie mo偶na go pobra膰. Jest to 贸w wspomniany wcze艣niej patch do AWP oraz AWPMod w jednym wsp贸lnym archiwum. Czemu tak? kank tworz膮c tego moda edytowa艂 te偶 pliki samego AWP, edytowa艂 spatchowane wersje tych plik贸w, nawet poprawi艂 je. Uzna艂 wi臋c za s艂uszne zintegrowa膰 w jednym archiwum pliki patcha wraz ze swoim modem, aby upro艣ci膰 czynno艣ci maj膮ce na celu wzbogacenie AWP o wszystkie nowo艣ci i poprawki, obu geniuszy koderki. Kamek i kank w jednym domku stali. :):

kryhoo 
Mi艂o艣nik broni

Wys艂any: 2009-04-22, 14:49   

Heh, dzi臋ki ! :): Wszystko rozumiem, wi臋c pobiore AWP Mod + AWP Service Patch z tej stronki http://p2filesink.hp.infoseek.co.jp/ ... bo rozumiem, 偶e w naszym downloadzie go nie ma, tylko z tej stronki mo偶na pobra膰 ?

Ostatnio zmieniony przez kryhoo 2009-04-22, 14:49, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2009-04-22, 15:21   

Tak, nie ma go u nas. Ten偶e AWP Mod + AWP Service Patch jest przydatny tylko dla nowych graczy lub dla od nowa instaluj膮cych P2. Czemu? Patch Kameka wyszed艂 w jednej wersji, raz zainstalujesz, wi臋cej pilnowa膰 go nie musisz. Natomiast AWPMod aktualizowany jest co jaki艣 czas, cz臋sto nawet cz臋sto :D wi臋c trzeba go stale uaktualnia膰. Wystarczy wi臋c pobra膰 samego nowego AWPMod, szybciej pobierzesz, bo plik mniejszy ni偶 AWMPod+AWPSPatch.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: