Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Wasze zabawne sytuacje w grach
Autor Wiadomo艣膰
Smuggler 
V.I.P.

Do艂膮czy艂a: 05 Lip 2008
Sk膮d: Pozna艅
  Wys艂any: 2010-08-23, 20:25   Wasze zabawne sytuacje w grach

Tutaj mo偶emy si臋 podzieli膰 z innymi forumowiczami zabawnymi sytuacjami, kt贸re spotka艂y was w r贸偶nych grach komputerowych i konsolowych. :)

Wi臋c mo偶e zaczn臋 ja!

Day Of Defeat: Source

Gram z Alixem na mapie Omaha Beach jako Niemcy, strzelamy sobie spokojnie a偶 odkryli艣my, 偶e mo偶na spamowa膰 u Niemc贸w komend膮 "Bazooka!" (gdzie Niemiec krzyczy g艂o艣no BAZUKA), Alixo wielce uradowany zacz膮艂 biega膰 po mapie ci膮gle ni膮 spamuj膮c i irytuj膮c innych graczy, w ko艅cu zosta艂 wywalony z serwera.Po tym zdarzeniu na艂o偶ono na nim (serwerze)blokad臋 w postaci odst臋pu czasowego w jakim mo偶na u偶y膰 komendy g艂osowej. :D

Sven Co-op/They Hunger

Tego si臋 nie da opisa膰, wi臋c nagra艂em nasz膮 rozgrywk臋.
Przechodzili艣my mapy z modyfikacji do Half-Life, They Hunger (Ja, Alixo i ALCRD)
Nasze przygody mo偶ecie obejrze膰 tutaj.

Cz臋艣膰 1

Cz臋艣膰 2

Garry's Mod

Wiele tego by艂o, na jednej mapie ja z Alixem i Mroczem/Masterem Of Reality jechali艣my poci膮giem, Alixo chc膮c zrobi膰 nam niespodziank臋 pod艂o偶y艂 艂adunek C4 z ty艂u wagonu, powoduj膮c to, 偶e poci膮g wykolei艂 si臋 i wylecia艂 w powietrze.
Ostatnio zmieniony przez Smuggler 2010-08-23, 21:08, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

Alixo 
Wytrenowany morderca
Metal Militia

Do艂膮czy艂: 05 Kwi 2007
Sk膮d: localhost
Wys艂any: 2010-08-23, 20:28   

Kiedy艣 w Battlefield 2142 przekona艂em admina 偶eby da艂 mi admina (lol), powiedzia艂em 偶e wczoraj wp艂aci艂em na konto a on bez 偶adnych zastanowie艅 da艂 mi go... kto wie czy nie mam go nadal :D Ale i tak bazooka jest epic.

pajdus 
Mi艂o艣nik broni

Do艂膮czy艂a: 13 Lut 2010
Sk膮d: Przemy艣l
Ostrze偶e艅:
 1533/3/4
Wys艂any: 2010-08-23, 20:43   

Kiedy艣 w Battlefield:Vietnam wzi膮艂em fl膮g臋 z wrogiej bazy maj膮c jeszcze ze sob膮 M40.Gdy ju偶 zbli偶a艂em si臋 do swojej bazy to nagle wyskoczy艂o na mnie 2 opancerzone czo艂gi i zniszczy艂y mnie jak Postal dude kota.Nigdy takiej rzeczy w tej grze si臋 nie spodziewa艂em :D

Pangia 
V.I.P.

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 20 Lip 2009
Wys艂any: 2010-08-23, 21:28   

Kiedy艣 gra艂em w Soldata na serwie Last Stand. Jedna z klas ma mo偶liwo艣膰 postawienia tzw. kuk艂y - jak zombiaki zaczn膮 j膮 atakowa膰, farmer (bo on stawia kuk艂臋) mo偶e j膮 wysadzi膰. Ta kuk艂a to bot Dummy - tylko sobie stoi. Kiedy艣 jednak tak zombie pra艂y t臋 kuk艂臋, 偶e, jak ju偶 zrobili艣my z nich sieczk臋, okaza艂o si臋, 偶e 2 punkty dosta艂 Dummy. Sam膮 sw膮 obecno艣ci膮 za艂atwi艂 2 zombie :D
Albo raz wszed艂em na serwer, gdzie go艣cie mieli ju偶 po ok. 10 punkt贸w, a limit wynosi艂 30. Jak mam dobry dzie艅, to na realistycznym owni臋 Spasem jak nikt :) W ka偶dym b膮d藕 razie zanim ci kolesie doszli do 15 punkt贸w, ja mia艂em 20 :D W ko艅cu zrobili vote kicka i wywalili mnie za mo偶liwe stosowanie cheat贸w :P

korter 
Seryjny zab贸jca

Do艂膮czy艂: 02 Lut 2010
Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2010-08-24, 07:57   

Raz podczas gry w Gothica 3 jeden ork czy najemnik upad艂 tak 偶e r臋ka trz臋s艂a mu si臋 w okolicy przyrodzenia..... :diabe艂: Postal 2 jak odstrzeli艂em nogi kolesiowi ze S.W.A.T to czo艂ga艂 si臋 w powietrzu. GTA SA babka ukrad艂a samoch贸d :P Serious Sam 2 wi臋kszo艣膰 cut-scenek , Half-life 2 crab kt贸ry by艂 na g艂owie jakiegos go艣cia i wygl膮da艂 jakby go ... ch臋dorzy艂 :diabe艂:

Tu przyk艂ad
艢wiat idzie ku przepa艣ci popatrzmy na m艂odzie偶 co robi jak si臋 zachowuj臋.Starsi ludzie g艂upiej膮 , m艂odzi te偶 z ka偶dym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany s膮 one nieuniknione lecz w tym przypadku nie maj膮 sensu.....

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Do艂膮czy艂: 16 Wrz 2007
Sk膮d: Zielona G贸ra
Wys艂any: 2010-08-24, 09:02   

Oj wiele tego by艂o.

Wizardry 8:

1# Jak nasuniesz na kogo艣 myszk臋(NPC), to poka偶膮 si臋 usta(znak, 偶e mo偶na rozpocz膮膰 rozmow臋). Ja nieraz te usta przesuwa艂em komu艣 troch臋 ni偶ej...Wiem. Zboczone, ale ile przy tym 艣miechu. :lol:

2# G艂upota NPC. Np Antone zapytany "Co wiesz o (Arnice)?" odpowiada "Jest tutaj", za艣 gdy si臋 spytam "Gdzie jest(Arnika?)", odpowiada "Tego nie wiem".

Tribes: Vengeance:

1# Jakie艣 n00by mnie wkurza艂y, bo rejpowa艂y mnie zaraz po spawnie(base-rape), wi臋c wzi膮艂em heavy i mo藕dzierz i rozwali艂em im p贸艂 bazy, a wtedy zacz臋li spamowa膰 tekstami w stylu "What tha...?", "You idiot!". Nie wiem czy to bardziej 艣mieszne, czy 偶a艂osne.

2# Zabi艂em gracza, a jego cia艂o zacz臋艂o obraca膰 si臋 szybko wok贸艂 w艂asnej osi

3# Zabi艂 mnie kole艣 z mojego teamu(co jest do艣膰 cz臋sto, ale ten tk by艂 akurat 艣mieszny). Film:

Call of Cthulhu:

We fragmencie skradankowym zamiast si臋 skrada膰, zacz膮艂em biec. Przeciwnicy og艂upieli i nawet mnie nie trafili. :lol:
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."

Ramesses 
V.I.P.
Bloody Pharaoh

Do艂膮czy艂: 30 Kwi 2008
Sk膮d: Parczew
Wys艂any: 2010-08-24, 10:20   

GTA III - raz jad膮c ulicami zobaczy艂em unosz膮cy si臋 w powietrzu van, ustawiony w pozycji przek膮tnej...do艣膰 ciekawie si臋 to ogl膮da艂o, szkoda 偶e print screena nie zrobi艂em...

Call of Cthulhu - skradanka: ucieka艂em przed lud藕mi do ostatniego miejsca wczytania gry, gdzie by艂o sporo skrzynek za kt贸rymi mo偶na by艂o si臋 schowa膰...mimo, 偶e jeden z mieszka艅c贸w mnie odnalaz艂 i zobaczy艂, krzycz膮c "Die outsider!"...nachyli艂 si臋 si臋, odwr贸ci艂 i sobie poszed艂 :P

Yossarian 
Grabarz
Yang Xiaomi Long

Pom贸g艂: 5 razy
Do艂膮czy艂: 06 Sie 2008
Sk膮d: a chuj ci臋 to xD

Wys艂any: 2010-08-24, 11:22   

Gran Turismo 4 - co jak co, ale takich chamskich kierowc贸w jak w tej grze dawno nie widzia艂em, tu cz艂owiek robi Toyot膮 drifta, a tu jak nie waln膮, czasem mo偶na wylecie膰 z trasy. Raz taki jeden pr贸bowa艂 mnie zepchn膮膰, ale akurat by艂a barierka oddzielaj膮ca Pitstop, go艣ciu nie chcia艂 ust膮pi膰, no to waln膮艂 w to. :lol:

korter 
Seryjny zab贸jca

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2010-08-24, 11:35   

Left 4 dead 2 chrager wypad艂 z mostu biegn膮c w kierunku jakiego艣 ocla艂ego lub wypad艂 przez okno. HEHE
takie co艣

Albo tu te偶 uwa偶nie patrze膰 bo w filmiku ginie gracz muhaha

Tu ca艂y zbi贸r fail贸w z left 4 dead z jakiej艣 kampani

艢wiat idzie ku przepa艣ci popatrzmy na m艂odzie偶 co robi jak si臋 zachowuj臋.Starsi ludzie g艂upiej膮 , m艂odzi te偶 z ka偶dym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany s膮 one nieuniknione lecz w tym przypadku nie maj膮 sensu.....

Slayer 
Seryjny zab贸jca
snikerguova

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂: 01 Lip 2009
Wys艂any: 2010-08-24, 14:49   

This Is Football
Gra艂em Argentyn膮 i tak wysz艂o 偶e doszed艂em do fina艂u.No i dobra.Wbrew moim oczekiwaniom Brazylia wypad艂a cienko, ale.Tak wysz艂o 偶e by艂a akcja pod moj膮 bramk膮, bramkarza mia艂em git(tak my艣la艂em).Strza艂 wybroni艂, niestety nie fortunnie wypad艂a mu z r膮k i wpad艂a do bramki.I tak w艂a艣nie przegra艂em. :D
Ostatnio zmieniony przez Slayer 2010-08-24, 14:50, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

korter 
Seryjny zab贸jca

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2010-08-24, 16:09   

Total Overdose

Gdy podszed艂em do wyg贸tki (kibel polowy) i da艂em use to pad艂a taka kwestia :
Mi艂e zapachy panie graczu (przet艂umaczy艂em sobie)

Duke nukem 3d
Jak si臋 podejdzie do muszli klozetowej i da enter do Duke sobie ul偶y....

Pangia 
V.I.P.

Do艂膮czy艂: 20 Lip 2009
Wys艂any: 2010-08-24, 18:58   

korter napisa艂/a:
Jak si臋 podejdzie do muszli klozetowej i da enter do Duke sobie ul偶y....

To samo jest w Mafii w misji "Rutynowe zadanie" przy jednym z kibelk贸w. Co ciekawe, mo偶na to robi膰 bez ko艅ca tzn. mo偶na szcza膰, ile wlezie :D

korter 
Seryjny zab贸jca

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2010-08-24, 19:33   

Przypomnia艂em sobie te偶 tak膮 sytuacje jak w GTA SA p贸jdziemy malowa膰 samoch贸d i jak p贸jdzie za nami jaki艣 kole艣 z ulicy to otwarciu drzwi b臋dzie on niezniszczalny.Albo sam tytu艂 call of duty Modern warfare : wezwanie do podatku nowoczesne dzia艂ania wojenne.Mo偶e kto艣 jeszcze do偶yci absurdalne tytu艂y co ?
Ostatnio zmieniony przez korter 2010-08-24, 19:48, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Robse脽ed 
V.I.P.
Der abgefuckte

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 14 Pa藕 2006
Sk膮d: Lodsch
Wys艂any: 2010-08-24, 22:01   

;)

korter 
Seryjny zab贸jca

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2010-08-25, 05:51   

No nie powiem wygl膮da ca艂kiem ca艂kiem , ale co Kole艣 mia艂 tak ma艂o HP 偶e go zdj臋li jednym strza艂em ? Raz w GTA SA widzia艂em dwa auta kt贸re si臋 st贸kne艂y nie do艣膰 偶e 2 grenwoody to jeszcze jeden sta艂 na dr贸gim (wybuch艂y) :mgun2: I jeszcze raz uda艂o mi si臋 ukra艣膰 policyjny helikopter i nie mia艂 on pilota .WTF ?.Jak to zrobi艂em jetpackiem wlecia艂em na dach budynki i blisko by艂 helikopter i uda艂o mi si臋 do niego wle藕膰 . :P

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: