Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Wasze zabawne sytuacje w grach
Autor Wiadomo艣膰
Cziko 
Seryjny zab贸jca

Do艂膮czy艂a: 06 Cze 2011
Wys艂any: 2011-09-14, 18:12   

Przed chwil膮 go艣ciu na Desert Operations napisa艂 o wyposa偶eniu szpiega w tej grze zeszyt i "pistolet rolnetka" jako snajperka :D

Mike 
Chwast

Pom贸g艂: 5 razy
Do艂膮czy艂: 14 Wrz 2013
Ostrze偶e艅:
 70/3/4
Wys艂any: 2013-09-23, 19:23   

Pami臋tam, 偶e jak w grze Specnaz chyba na pocz膮tku misji Operation Hornet z daleka strzeli艂o si臋 go艣cia w g艂ow臋, kt贸ry kuca艂 w krzakach to s艂ycha膰 d藕wi臋k pierdni臋cia. Ciekawe co on tam robi艂 ;)

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2013-09-26, 02:13   

Ziewa艂.

A 偶eby nie spami膰. Rozmawiam sobie z kim艣 na ts, tematy stricte techniczne, pe艂na powaga - a偶 tu kto艣 si臋 do艂膮cza i wo艂a w tym stylu: Hura, kupi艂em krow臋! Tyle si臋 stara艂em, wreszcie si臋 uda艂o. I jaka m艂oda. Zonk.

Pozdrowienia dla bohatera tej opowie艣ci, mo偶e to czyta. :D

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: P艂aska Ziemia
Wys艂any: 2014-11-17, 17:35   

W grze Hooligans gdy kt贸ry艣 raz z rz臋du nie stosujesz si臋 do polecenia "narratora" gry to ten wyskakuje do ciebie z tekstem: "Ty pier**lony dupku!! Zarozumia艂y, gnidowaty wypierdku!!! Jeszcze raz!!"
Gr臋 Original War mo偶na przej艣膰 w kilkadziesi膮t sekund. Wystarczy przed wej艣ciem do wehiku艂u czasu wybra膰 opcj臋 rezygnacji z podr贸偶y, a gra uraczy nas alternatywnym zako艅czeniem w formie komiksu w kt贸rym jest pokazane jak marnie przez nasz膮 decyzj臋 sko艅czy艂 艣wiat.
W Morrowindzie na pewnej ma艂ej wysepce na p贸艂nocy mo偶emy spotka膰 Khajiita z w臋dk膮, kt贸ry uraczy nas zabawnymi odpowiedziami na tematy dotycz膮ce gry.

BloodLogin 
Chwast
Bannowany Modder :/

Pom贸g艂: 6 razy
Do艂膮czy艂: 09 Gru 2013
Sk膮d: Rzadkochowa ?
Ostrze偶e艅:
 55/3/4
Wys艂any: 2014-11-19, 12:18   

Ja 偶adnych zabawnych sytuacji ze swoich gier (nawet je艣li by艂y) nie pami臋tam !
Od zawsze najcz臋艣ciej grywam w gry akcji , zabijanki , horrory
gdzie najwa偶niejszym celem jest
pru膰 do przodu , eliminowa膰 wroga , zdobywa膰 punkty.
Wi臋c cz臋sto lec膮 wyzwiska w stron臋 monitora :D

Gra艂em z bratem w Joly Rover pe艂niak z cdaction na unity.
By艂 pe艂ny dubbing i co chwile 艣mieszne sytuacje - ale niestety nie ten poziom ;)

Pablo1989
Niedorobiony bandzior

Do艂膮czy艂: 26 Lis 2014
Wys艂any: 2014-11-27, 19:20   

Czasem wracam do PS2 pomimo 偶e ju偶 mam swojego kompa, i tak grywam w PESa 2008
Ale ta akcja mnie rozbi艂a.

Ot贸偶 jestem na polu bramkowym mojego przyciwnika mam ju偶 oda膰 strza艂 gdy bramkarz szczupakiem wpada w mego zawodnika i bramkarz dostaje czerwon膮 kartk臋 :D za brutalne zagranie.

Albo raz przy polu bramkowym robi臋 podanie, bramkarz jest gdzie艣 w 艣rodku pola, a ja zawodnikiem co dosta艂 pi艂k臋 wypcham do bramki zamiast strzeli膰 :D

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: P艂aska Ziemia
Wys艂any: 2014-11-27, 21:50   

Pablo1989 napisa艂/a:
Ot贸偶 jestem na polu bramkowym mojego przyciwnika mam ju偶 oda膰 strza艂 gdy bramkarz szczupakiem wpada w mego zawodnika i bramkarz dostaje czerwon膮 kartk臋 :D za brutalne zagranie.

O to ciekawe, ja czasem grywam w PES 4 i tam chyba niemo偶liwe jest by bramkarz dosta艂 czerwon膮 kartk臋 :) .

Co do zabawnych sytuacji to przypomnia艂a mi si臋 艣mieszna misja w Morrowindzie zlecona nam przez szalonego daedr臋 Sheogoratha. Mianowicie musimy znale藕膰 na wysepce na skrajnej p贸艂nocy chatk臋 pewnego walnietego Argonianina Du偶ej G艂owy, pogada膰 z nim, wzi膮膰 ze sto艂u "artefakt" Dwuz膮b Panicznego Strachu (kt贸ry jest zwyk艂ym widelcem wartym 2 szt. z艂. :D ) i tym widelcem pozbawi膰 偶ycia olbrzymiego samca netcha (takie ogromne zwierz臋, wygl膮daj膮ce jak o偶ywiony sterowiec)... G艂upie, 偶e a偶 boli :D

Pablo1989
Niedorobiony bandzior

Do艂膮czy艂: 26 Lis 2014
Wys艂any: 2014-12-10, 11:11   

Zamieszczam par臋 moich screen贸w bo mi si臋 przypomnia艂o ze je zapisa艂em na zewn臋trznym dysku, jeszcze par臋 jest, jak co艣 wrzuc臋 niebawem.

http://imgur.com/4m8XgIf
-You yellow bastard! Come back here and take what's coming to you. I'll bite your legs off!

http://imgur.com/lKhRbPM
-艢niegu i s艂upka nie ma, ale i tak on poliza艂 ci臋偶ar贸wk臋 i si臋 przyklei艂

http://imgur.com/aMuMxYW
-:D Dawid zastanawia si臋 gdzie zostawi艂 swoj膮 proc臋 bo musi stoczy膰 pojedynek z Hansem"Goliatem"Gruberem

http://imgur.com/lW26RvT
-Nie do艣膰 偶e dosta艂 headshota, to jeszcze z艂ama艂em mu chyba kr臋gos艂up :P

Na niekt贸rych s膮 cheaty :P ot贸偶 mam tak膮 przypad艂o艣膰, bez cheat贸w nic si臋 nie dzieje ciekawego.

EvilYeah 
Stuprocentowy psychol

Do艂膮czy艂: 14 Lut 2014
Wys艂any: 2014-12-13, 00:22   

nie moje, ale fajne

bohaterska postawa przechodnia (wyrzuci艂 z艂odzieja ze swojego pojazdu i ocali艂 mu 偶ycie)
super synchronizacja :D

ShaQ
Chwast

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂: 25 Mar 2016
Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2016-07-09, 16:06   

Max Payne

To by艂a misja gdzie musia艂em goni膰 Vinnie Gognitiego. W pewnym miejscu zapisa艂em gr臋, po czym nagle uruchomi艂a si臋 kr贸tka cut-scenka. Po tej cut-scence zszed艂em na d贸艂 powybija膰 ludzi. Niestety, nie uda艂o si臋 i musia艂em wczyta膰 ostatni zapis gry. Wczyta艂em, no i... Gra si臋 zbugowa艂a :D Podczas cut-scenki mog艂em sterowa膰 Maxem. Co ciekawe, 艣miesznie to wygl膮da艂o.

Vinnie - "Jest na g贸rze! Zabi膰 go!"
(w tym samym czasie spad艂em na d贸艂)
Bandzior 1 - "Tak jest, szefie!"
(w tym samym czasie wzi膮艂em tabletki przeciwb贸lowe)
Bandzior 2 - "Ju偶 si臋 robi!"
(w mi臋dzyczasie wyszed艂em z budynku)
Bandzior 3 - "Z przyjemno艣ci膮!"
I potem id膮 na g贸r臋 xD Wygl膮da艂o to mniej wi臋cej tak jak na speedrunie. Minuta 20:47:

Max Payne 3

Rozdzia艂 7. Podczas gdy wykona艂em skok z unikiem (czyli strzelanie w powietrzu) szybko odwr贸ci艂em kamer臋 myszk膮 i zrobi艂em pauz臋, 偶eby p贸j艣膰 do toalety. Po wznowieniu gry Maxa wystrzeli艂o dos艂ownie w kosmos. By艂em poza map膮 i Max zacz膮艂 wydawa膰 jakie艣 dziwne odg艂osy :D Do dzisiaj potrafi臋 tego glitcha i w przysz艂o艣ci mo偶e wrzuc臋 film na YT w kt贸rym prezentuj臋 jak to wygl膮da.

Collina 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂a: 06 Sie 2016
Wys艂any: 2017-07-29, 04:44   

- Moze to nie b臋dzie co艣 z czego si臋 艣mieje do rozpuku no ale. Kiedy wraca艂am z jakich艣 wyczerpuj膮cych 艂ow贸w albo kopani z Minecrafcie wchodz臋 do swojej cudownie krzywej, ma艂ej chatki a tam enderman z blokiem trawy w r臋kach (?). Nie mia艂am poj臋cia co mam z nieproszonym go艣ciem zrobi膰 wi臋c musia艂am z nim zamieszka膰, w sumie nie by艂 agresywny tylko si臋 na mnie gapi艂 i burcza艂. xD

- W Skyrimie posz艂am sobie do Jorwaskrr i zacz臋艂am si臋 wyg艂upia膰, podnios艂am talerz i go po艂o偶y艂am 艁owczyni Aeli na g艂owi臋, nie zareagowa艂a na to zbyt emocjonalnie, nawet gdy si臋 zdj臋艂o wszystkie ubrania (nie pytajcie). Ostatecznie uderzy艂am j膮 swoim cudownym, najulubie艅szym toporem ale tego ju偶 odpu艣ci膰 nie chcia艂a... Sko艅czy艂o si臋 na tym, 偶e ucieka艂am przed ni膮 przez ca艂e miasto (nie chcia艂am j膮 zabi膰, bo mia艂am z ni膮 艣lub a szkoda traci膰 domowego posi艂ku), ca艂e miasto na to kompletnie nie reagowa艂o. Potem gdy chyba j膮 zgubi艂am zaatakowa艂am z nud贸w krow臋, kurier wrzasn膮艂 ,,-niech mi kto艣 pomo偶e" a ja by艂am prawie pewna, 偶e to krowa tak wo艂a o pomoc... Tego samego dnia gdy miastowe dziecko z tej samej miejscowo艣ci chcia艂o bawi膰 si臋 w berka zgodzi艂am si臋... I zacz臋艂am je goni膰 z toporem. Ale skubane szybkie by艂o, a gdy mi si臋 uda艂o zapozna膰 m艂od膮 Britt z moj膮 broni膮, zrobi艂a si臋 jaka艣 mega rozr贸ba. Tamto miasto co艣 do siebie ma chyba, 偶e akurat tam zawsze robi臋 takie g艂upie rzeczy.

- W overwatchu mia艂am pe艂no 艣miesznych sytuacji, rzeczy typu Zenyatta wychodz膮cy ze spawna i skacz膮cy w przepa艣膰 dos艂ownie bez przerwy od razu po tym jak si臋 od rodzi艂 a gdy go zapyta艂am co robi stwierdzi艂, 偶e 艣piewa piosenk臋. Innym razem na zwyk艂ej szybkiej grze pozna艂am przyjazn膮 Trupi膮 Wdow臋 z kt贸r膮 zacz臋艂y艣my sobie pokazywa膰 emotki i kwestie, a p贸藕niej ochrania膰 przed naszymi w艂asnymi dru偶ynami. Nast臋pnie zacze艂a mi pisa膰 wyznania mi艂osne po rosyjsku oraz pisa膰 inne rzeczy ale nie nad膮偶a艂am z czytaniem (ucz臋 si臋 rosyjskiego ale nadal jestem pocz膮tkuj膮ca i alfabet mi nie do ko艅ca styka) i oferowa膰 swoj膮 bezinteresown膮 pomoc w zdobyciu osi膮gnie膰. P贸藕niej znajome chcia艂y pogra膰 wi臋c grzecznie porzegna艂am swoj膮 now膮 rosyjsk膮 kole偶ank臋 ale ona poczu艂a si臋 smutna, ura偶ona, wyzywa艂a mnie a potem m贸wi艂a, 偶e moje kole偶anki s膮 g艂upie ale mnie kocha. Sama nie mam do tego komentarza, powiem tyle 偶e nie 偶a艂uj臋 kupienia tej gry. xD

- W Black & White 2 odkry艂am niesamowity spos贸b na podnoszenie wielu ludzi naraz dzi臋ki kole偶ance. Warto zaznaczy膰 偶e 艂atwo niechc膮cy zamiast odstawia膰 ich pojedynczo wyrzuci膰 ich wszystkich naraz gdzie wi臋kszo艣膰 umrze od upadku z wysoko艣ci. I tak oto z dobrego boga sta艂am si臋 艣rednim a ludzie si臋 mnie bali, a to by艂o niechc膮cy... Za艂o偶臋 si臋, 偶e jakbym kiedy艣 by艂a bogiem by to wygl膮da艂o tak samo. xD

- Zbieraj膮c rado艣nie jakie艣 przedmioty w Diablo 3 po przebraniu si臋 w jakie艣 kolorowe, w sumie a偶 troch臋 g艂upio i jaskrawo wygl膮daj膮ce ubrania ruszy艂am na misj臋 i wtedy, zacz臋艂am pisa膰, 偶e mam 艂adne ciuchy czy co艣 takiego, a chwil臋 po tym zgin臋艂am. Wynios艂am z tego cudowny mora艂: Nie patrz na ciuchy bo zginiesz.

- Na GTA online zacz臋艂am chodzi膰 za jakimi艣 go艣ciami co raz si臋 zabijali a raz byli normalni. Taki standard tam, gdzie艣 si臋 z nimi je藕dzi艂o. P贸藕niej postanowi艂am zaj膮膰 si臋 czym艣 innym i opu艣ci艂am nowych koleg贸w, ale nie znalaz艂am ciekawego zaj臋cia wi臋c postanowi艂am do nich wr贸ci膰. Autobusem. I pokaza膰 im ten autobus. Te偶 nie wiem czemu, ale po drodze autobus spad艂 z jakiego艣 wzniesienia, wi臋c ukrad艂am jakie艣 auto i nim (nie celowo) tak rozp臋dzi艂am, 偶e gdy oni sobie spokojnie stali przy swoich drogich wozach ja tam tak wparowa艂am jakim艣 obrz臋polonym gratem, 偶e prawie bym ich tam pozabija艂a. Jednak sko艅czy艂o si臋 na przeleceniu nad ich g艂owami moim pojazdem zniszczenia. W sumie nawet nie byli 藕li, a zacz臋li艣my robi膰 jaki艣 pojedynek z policj膮 a potem kto艣 przyjecha艂 czym艣 typu w贸z wojskowy.
Innym razem porwa艂am karetk臋 i je藕dzi艂am ni膮 w k贸艂ko obok graczy i chwil臋 potem kt贸ry艣 z nich zacz膮艂 robi膰 to samo ale wozem stra偶ackim. Jak ja lubi臋 to rozumienie si臋 bez s艂贸w w grach konsolowych. :P
A jeszcze innym uderzy艂am autem w jaki艣 samoch贸d i zacz臋li艣my si臋 tak zderza膰 z jakim艣 kolesiem, ale nie zabija膰. Potem wsiad艂 do mojego auta chyba po tym jak mu drzwi w tym jego urwa艂am... No c贸偶. Nast臋pnie jechali艣my na jakie艣 dalekie rejony, przy okazji zapuszczaj膮c w radiu jaka艣 muzyk臋 country na przemian z meksyka艅sk膮. Kompletnie nic go nie wkurza艂o, nawet jak si臋 przerwaca艂am tymi samochodami, dachowa艂am, potr膮ca艂am ludzi, spada艂am z jakich艣 wzniesie艅. P贸ki nie zacz臋艂o lecie膰 klubowo brzmi膮ce, dobrze znane z klubu ze striptizem ,,Scandalous" Wtedy wysiad艂 z auta i mnie zabi艂. No c贸偶, ka偶dy ma inny pr贸g wytrzyma艂o艣ci. xD
Ostatnia przygoda z GTA online: przejecha艂am jakiego艣 nieznajomego, by艂o du偶o krwi i og贸艂em brutalno艣膰, krwawa masakra, niez艂a jak na zabicie jednej osoby. Do Rihanny lec膮cej akurat w radiu samochodowym, auto mia艂o oberwane drzwi wi臋c je艣li nieznajomy akurat siedzia艂 przed ekranem musia艂 mie膰 fajne widowisko... I podk艂ad muzyczny. :P

- Swoj膮 drog膮 to mi przypomnia艂o rozje偶d偶anie jakiej艣 masy ludzi w GTA IV do jakiego艣 weso艂o lec膮cego ajn cwaj drai, sziki sziki szwajne. Potem ju偶 w pi膮tce mi strasznie brakowa艂o czego艣 typu radio vladivostok.

- W grze SPORE znalaz艂am odpowiednik nauczycielki biologii. To stworzenie by艂o do niej nieprawdopodobnie podobne. Sorki za to mas艂o ma艣lane na koniec, troch臋 si臋 porozpisywa艂am ale my艣l臋, 偶e warto si臋 z wami podzieli膰 tymi g艂upotami. :D

ShaQ
Chwast

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2017-07-29, 10:14   

Hehe, niez艂e :ok:
GTA V? Na jak膮 konsol臋 masz?

Collina 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂a: 06 Sie 2016
Wys艂any: 2017-08-03, 15:14   

ShaQ napisa艂/a:
Hehe, niez艂e :ok:
GTA V? Na jak膮 konsol臋 masz?

PS3, a co? :P

ShaQ
Chwast

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2017-08-03, 15:17   

No ja te偶 mam na PS3, edycj臋 kolekcjonersk膮. Swego czasu gra艂em bardzo du偶o tam w Online, ale rok temu przenios艂em si臋 na PC i gram na nim do dzi艣 :P

A pyta艂em tylko z ciekawo艣ci. Jak tam si臋 serwery trzymi膮. Dalej tam co trzeci gracz ma 8000 lvl? xD

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: