Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Najtrudniejsze gry w jakie grali艣cie.
Autor Wiadomo艣膰
Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: P艂aska Ziemia
Wys艂any: 2015-01-17, 22:54   Najtrudniejsze gry w jakie grali艣cie.

Zgodnie z nazw膮 tematu, mo偶na tu wymieni膰 najtrudniejsze gry w jakie grali艣cie, ewentualnie najbardziej irytuj膮ce w nich momenty, kt贸re sprawia艂y wam problemy.
U mnie to b臋dzie:
- niekt贸re misje w GTA San Andreas (nauka latania, ko艅cowe misje w膮tku g艂贸wnego)
- cz臋艣膰 zagadek z drugiej cz臋艣ci Syberii
- ko艅cowe misje rosyjskiej kampanii w Original War
- baza wojskowa w AW :D
- pla偶a Omaha w Medal of Honor: Allied Assault
- ko艅cowe etapy Planescape Torment
- wykr臋canie dobrych czas贸w w Trackmanii ;)
- wi臋kszo艣膰 gry Tony Hawk Pro Skater 4(gra艂em na klawiaturze)
- niekt贸re strategie np. Kozacy: Europejskie Boje czy Knights and Merchants 2 (ci cholerni 偶o艂dacy uwielbiali zdycha膰 z g艂odu :| ).
- Europa Universalis II

Tiszer 
Chwast

Pom贸g艂: 5 razy
Do艂膮czy艂: 30 Lis 2008
Ostrze偶e艅:
 53/3/4
Wys艂any: 2015-01-18, 01:32   

Mario Forever
I-Nijnja
EarthwormJim
Tony Hawk Pro Skater 4

Jak sobie przypomn臋 co艣, to dopisz臋.

BloodLogin 
Chwast
Bannowany Modder :/

Pom贸g艂: 6 razy
Do艂膮czy艂: 09 Gru 2013
Sk膮d: Rzadkochowa ?
Ostrze偶e艅:
 55/3/4
Wys艂any: 2015-01-18, 12:15   

NFSy, zawsze mi brakowa艂o szcz臋艣cia i forsy do tunningu do nowego silnika.
I ta policja wy艣cig w cz臋艣ci MW wy艣cig zaliczony a policja za mn膮 ;)

GTA:SA, podejrzewam 偶e kolejne cze艣ci te偶 mog膮 mie膰 tak trudne misje i szkolenia.

THPS 1-4, nie mam zamiaru w to gra膰, bo ju偶 nie wyobra偶am sobie 偶e nie mo偶na
zej艣膰 z deski i biega膰.

Mario te偶 nie zaliczy艂em xD

Pan Szatan 
Joker
Czerwony Kapturek ale LEPSZY

Pom贸g艂: 26 razy
Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Sk膮d: Lost Paradise
Wys艂any: 2015-01-18, 16:20   

-Mario Forever (za nic nie mog艂em przej艣膰 ostatniego poziomu w 2 艣wiecie )
-Syberia 2 ( bez poradnika za ch..a bym nie przeszed艂 ostatnich poziom贸w )
-jaka艣 gra o skokach narciarskich nie pami臋tam
-Project I.G.I (czemu w tej grze niema mo偶liwo艣ci zapisu podczas misji zginiesz misja od nowa :bolek:
-Devastation (ko艅cowe poziomy)
-Half-Life 1 (boss)

Cytat:
-baza wojskowa w aw

Mi nie by艂o trudno jej przej艣膰 a w P2C jest 艂atwiejsza bo mo偶na odzyska膰 kilka broni na pocz膮tku a na ko艅cu wszystkie inne :D

Pangia 
V.I.P.

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 20 Lip 2009
Wys艂any: 2015-01-18, 16:32   

Pierwsze przej艣cie do Xen w HL1, pierwsza szko艂a pilota偶u w GTA San Andreas, baza wojskowa w AW, pierwsze podej艣cie do Nazi Zombies w CoD 5, platform贸wka w browarze w P2. I pierwszy ekspert w L4D.

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Wys艂any: 2015-01-18, 16:56   

Pangia napisa艂/a:
pierwsza szko艂a pilota偶u w GTA San Andreas,

Ile ja si臋 przy tym nakl膮艂em. Wszystkie inne szko艂y (motor, auto, 艂贸d藕) przeszed艂em bez problemu, a to g贸wno d艂ugo nie mog艂em, a trzeba by艂o 偶eby fabu艂a przesun臋艂a si臋 do przodu. Nie wiem jak na padzie, ale klawiaturne sterowanie by艂o w tej misji mord臋g膮.
Pangia napisa艂/a:
platform贸wka w browarze w P2.

Dam ci rad臋 jak u艂atwi膰 sobie jej przej艣cie. Olej wsi贸ry i nie tra膰 czasu na ich zabijanie, tylko id藕 jak najszybciej do wyj艣cia (drog臋 raczej znasz na pami臋膰). Na otwartych przestrzeniach biegaj zygzakiem by trudniej by艂o ci臋 trafi膰. Wtedy szybko uciekniesz i nie stracisz du偶o zdrowia na u偶eranie si臋 z wie艣kami ;) . Aha. I zawsze zapisuj gr臋 przed ta艣m膮 z m艂otem i walcem :D . No i nie spadnij do kadzi :) .

Mike 
Chwast

Pom贸g艂: 5 razy
Do艂膮czy艂: 14 Wrz 2013
Ostrze偶e艅:
 70/3/4
Wys艂any: 2015-01-18, 19:46   

Ka偶dy narzeka na t膮 szko艂臋 pilota偶u w GTA San Andreas... A to jak dla mnie nic trudnego.
W艂a艣nie ta szko艂a pilota偶u spodoba艂a mi si臋 najbardziej ze wszystkich. Najbardziej nie lubi艂em tej na auta, cho膰 ta na 艂odzie do najlepszych nie nale偶a艂a.
Samoloty ogarn膮艂em ju偶 za pierwszym razem na domy艣lnym sterowaniu. WASD + Strza艂ki + Myszka z PPM (prawym przyciskiem myszy do obracania kamery). Tak si臋 wyrobi艂em w tym, 偶e w MTA Rustlerem zestrzeliwuj臋 wrogie Hydry... Przez co kilka razy o ma艂o nie dosta艂em bana za rzekome u偶ywanie "hack贸w". Potem jednak trafi艂em na taki serwer gdzie prawie ka偶dy mo偶e Hydr膮 na pe艂nym p臋dzie przelecie膰 pod sygnalizacj膮 艣wietln膮 zabijaj膮c kilku ludzi po drodze...

Dla mnie najtrudniejsze gry w jakie gra艂em to:
-Project I.G.I
-Crock
-Operation Flashpoint Cold War Crisis

Pangia 
V.I.P.

Wys艂any: 2015-01-18, 20:14   

Dzienis, mnie nie przeszkadza strzelanina, mi przeszkadza samo to skakanie z tym walcem. Nawet w P2 Complete gra tam robi osobny zapis gry w艂a艣nie.

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Pom贸g艂: 56 razy
Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2015-01-18, 22:05   

Ja nie pami臋tam teraz 偶adnej, mo偶e dlatego, 偶e nie patrz臋 na trudne gry z sentymentem.. :')
Ale takie co teraz pami臋tam to m.in.: Operation Flashpoint: Cold War Crisis, Mario Forever, Juiced: Szybcy i Gniewni.

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Wys艂any: 2015-01-18, 23:05   

Pangia napisa艂/a:
Dzienis, mnie nie przeszkadza strzelanina, mi przeszkadza samo to skakanie z tym walcem.

Nie wiem co w tym trudnego. Mnie zabi艂o tam mo偶e ze 2 razy, a przechodzi艂em ten walec pewnie ze sto razy. Taki ma艂y element platformowy. Ju偶 ten na z艂omowisku mnie cz臋艣ciej zabija艂.
Og贸lnie P2 jest pro艣ciutki, trudniejsze jest AW z Baz膮 Wojskow膮 na czele, bo ci臋偶ko tam zawsze o bro艅 i ammo (a wystarczy艂oby mie膰 tam g艂upi膮 maczet臋 i gra by艂aby o wiele prostsza...)
TheMike napisa艂/a:
W艂a艣nie ta szko艂a pilota偶u spodoba艂a mi si臋 najbardziej ze wszystkich. Najbardziej nie lubi艂em tej na auta, cho膰 ta na 艂odzie do najlepszych nie nale偶a艂a.
Samoloty ogarn膮艂em ju偶 za pierwszym razem na domy艣lnym sterowaniu. WASD + Strza艂ki + Myszka z PPM (prawym przyciskiem myszy do obracania kamery).

Mnie z kolei 艂贸d藕 i motor nie sprawi艂y 偶adnych trudno艣ci, auta troch臋 trudniej ale zno艣nie, a samoloty szkoda gada膰. Jak przez te k贸艂ka mia艂em przelatywa膰 to albo za nisko, albo za wysoko, albo gdzie艣 w bok mi spie**ala艂 i nie sz艂o zaliczy膰 tego szitu....
seebeek17 napisa艂/a:
Operation Flashpoint

Ta seria og贸lnie s艂ynie z wysokiego poziomu trudno艣ci.

Piroziom 
ServerΑdmin
Emerytowany pirotechnik

Pom贸g艂: 6 razy
Do艂膮czy艂: 23 Mar 2012
Sk膮d: Pomorskie
Wys艂any: 2015-01-18, 23:42   

Icytower- gram w 1.31 od roku i nie przekroczy艂em pi臋tra 670.
Mario Forever- przej艣膰 ostatnie poziomy to du偶y problem.
Worms forts- komputer na max IQ praktycznie nie do wygrania ;)
Alien Shooter 2- poziom niemo偶liwy.

Pangia 
V.I.P.

Wys艂any: 2015-01-18, 23:57   

Ja sobie jeszcze przypomnia艂em o innym cholerstwie. Ale pi臋knie wynagradzaj膮cym.

艢mier膰 sztuki.

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Pom贸g艂: 56 razy
Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2015-01-19, 18:07   

Ace Ventura te偶 bywa trudny. Nie dlatego, 偶e jest trudny tylko, np. sk膮d gracz ma wiedzie膰, 偶e trzeba klikn膮膰 na o艣miornic臋 by Ace potem w calosci j膮 zjad艂? xD

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Wys艂any: 2015-01-19, 20:03   

seebeek17 napisa艂/a:
Ace Ventura te偶 bywa trudny. Nie dlatego, 偶e jest trudny tylko, np. sk膮d gracz ma wiedzie膰, 偶e trzeba klikn膮膰 na o艣miornic臋 by Ace potem w calosci j膮 zjad艂? xD

Gra艂em, faktycznie dziwaczna przygod贸wka.
W Syberiach mia艂em za to problem taki, 偶e nieraz trzeba by艂o strasznie si臋 namacha膰 kursorem po ekranie by pod艣wietli艂o ci jak膮艣 pierd贸艂k臋 niezb臋dn膮 do wykonania jakiego艣 zadania, co przy r臋cznie rysowanych t艂ach i takim sobie wzroku nie zawsze by艂o 艂atwe ;) .

Loc 
Chwast
Katatonik

Do艂膮czy艂: 20 Sie 2008
Sk膮d: Outer-Outer Heaven
Ostrze偶e艅:
 116/3/4
Wys艂any: 2015-01-20, 08:21   

Je艣li jeste艣 masochist膮 uwielbiaj膮cym torturowa膰 si臋 trudnymi grami - polecam seri臋 Metal Gear Solid (i Metal Gear Rising). Ka偶da cz臋艣膰 ma oryginalnych i niewt贸rnych boss贸w (przy czym s膮 nawi膮zania w osobowo艣ciach, ale nie w sposobach walki) i gwarantuj臋, 偶e walki z takowymi b臋d膮 naprawd臋 trudne (i bardzo dobrze zrealizowane), je艣li si臋 do nich podchodzi za pierwszym razem. Nawet na normalu za pierwszym podej艣ciem niekt贸re momenty s膮 tak wkurzaj膮ce, 偶e jedyne co masz ochot臋 zrobi膰 to rzuci膰 padem w sufit. I to nie jest zniech臋caj膮ca frustracja, chocia偶 kij mnie tam wie, jestem fanboyem. A jak b臋dzie ci za 艂atwo (bo grasz po raz dziesi膮ty), to zawsze mo偶esz odpali膰 trudniejszy poziom. I to nierzadko dzia艂a tak, 偶e opr贸cz tego, 偶e ty masz mniej 偶ycia, a boss wi臋cej, musisz te偶 szuka膰 nowych hak贸w na niego. A jak bossowie i g艂贸wny w膮tek ci臋 nie kr臋c膮, to MGS1 i MGS2 maj膮 tryb VR missions.

Z trudnych moment贸w pami臋tam te偶 zabijanie Mistrza w pierwszym Falloucie. Nawet z takim przebajerowanym arsena艂em w postaci obrzyna, z kt贸rego strzelasz z odleg艂o艣ci jednego metra (co zabija wi臋kszo艣膰 przeciwnik贸w jednym strza艂em).

Hmm... jeszcze ostatni boss w Half-Life: Opposing Force mocno dawa艂 mi w ko艣膰. Ten wy艂a偶膮cy z portalu do Xen. Trzeba dok艂adnie wiedzie膰, w co strzela膰, czym strzela膰 i liczy膰 amunicj臋, bo nie ma tam sposobu na jej uzupe艂nienie.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: