Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Moja "kariera" gracza.
Autor Wiadomo艣膰
Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 16 Wrz 2007
Sk膮d: Zielona G贸ra
Wys艂any: 2008-10-25, 18:17   Moja "kariera" gracza.

Postanowi艂em za艂o偶y膰 ten temat, aby podzieli膰 si臋 z wami moj膮 karier膮 gracza.
Moja mania zacz臋艂a si臋 wraz z grami na Pegazusa, oraz prymitywnymi grami na starego kompa.
Z czasem jednak zacz膮艂em gra膰 w inne gry(dzi臋ki mojemu koledze Szematowi). Z czasem niewinna zabawa przemieni艂a si臋 w krwaw膮 mani臋.
BloodRayne i Postal 2 by艂y moimi pierwszymi grami +16/+18. Potem doszed艂 Mortal Kombat i inne.

Nast臋pnie gra艂em w gr臋 Wizardry 8. Po 7 uko艅czeniu gry 7 ju偶 dru偶yn膮 mia艂em do艣膰.
Nabyte umiej臋tno艣ci w grze cRPG spowodowa艂y, 偶e zainteresowa艂em si臋 grami MMORPG. Moj膮 pierwsz膮 takow膮 gr膮 by艂a Regnum On-Line. By艂a brzydka, nudna. wolna, ale mi si臋 podoba艂a, poniewa偶 by艂a moj膮 pierwsz膮 gr膮 MMORPG. Pozna艂em tam chyba ka偶dego polaka graj膮cego w tym czasie w t膮 gr臋. Za艂o偶yli艣my w艂asn膮 gildie i expili艣my. No w艂a艣nie...wolne expienie jest najwi臋kszym minusem tej gry. Nic tylko expi膰. Nie ma innego zaj臋cia, tylko expi膰. Po kilku tygodniowej przerwie powr贸ci艂em do gry nabi艂em kilka lvli, po偶egna艂em si臋 z kumplami. Oddali mi swoje postacie(wysokie lvle).
I ka偶dy posze艂 w swoj膮 stron臋. Goodwind powr贸ci艂 do Warcrafta 3, itp.

P贸藕niej zacz膮艂em szuka膰 godnego nast臋pcy "Starego Kr贸la". Gra艂em kr贸tko w wiele gier MMORPG takich jak: Archlord, Shaiya, World of Kung-Fu, czy te偶 Last Chaos.

Nast臋pnie zacz膮艂em gra膰 w Two Worlds przez neta. Dobra grafika i szybkie expienie(my艣l臋, 偶e a偶 za szybkie- gdy przesta艂em gra膰 mia艂em 130 lvl, nie m贸wi膮c o niemcach z lvlami pokroju 300 lvl. To ju偶 chyba przesada!)
Gra艂em te偶 w WoWa, 200 z艂 stracone, bo gra mnie wcale nie wci膮gn臋艂a.
Kolejn膮 moj膮 gr膮 by艂a Tribes: Vengeance, w kt贸r膮 gram z reszt膮 do dzi艣. Szybka akcja, walki w powietrzu to atuty, przez kt贸re przyku艂em si臋 do tej gry na dobre.

Teraz gram w r贸偶ne inne gry. Ostatnio spodoba艂a mi si臋 S4 League, ale to nie to samo. Nigdy nie zapomn臋 Regnum, czy Wizardry 8. do kt贸rej nadal mam sentyment, ale grafika, 偶mudno艣膰, oraz kilkakrotne przej艣cie odpycha mnie od tych tytu艂贸w.

Oto moja kariera gracza w kilku zdaniach :)
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Ostatnio zmieniony przez Mr Minio 2008-10-25, 18:18, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

Szemat
[Usuni臋ty]

Wys艂any: 2008-10-27, 18:29   

No a偶 si臋 zarejestrowa艂em aby kilka rzeczy sprostowa膰:
W World of Kung-Fu nie gra艂e艣, to raz.
Two World dalej grasz, to dwa.
W WoW'a co prawda gra艂e艣, ale nie GRA艁E艢 NIGDY NA GLOBALU, a to 200z艂 to chyba na piciu i dziwkach straci艂e艣 i nie pami臋tasz :D Gra艂e艣 tylko na prywatnych serwerach, Sunwell i jeszcze jakim艣 z instant 70 lvlem ( czyli 70 na starcie).

W og贸le jako艣 pokr臋cone to jest, Wizardy gra艂e艣 przed Mortal Combat itp.

A S4 League : Gra wi臋cej graczy i ma szybsz膮 akcj臋 ni偶 Tribes. No a jak si臋 postarasz to i mo偶na mie膰 walk臋 Mid-Air :P

Jedyne co mi si臋 spodoba艂o : "dzi臋ki mojemu koledze Szematowi". Gdyby nie ja zatrzyma艂by艣 si臋 na Mario i pr贸bach przej艣cia w lew膮 stron臋...

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Wys艂any: 2008-10-27, 19:07   

Szemat napisa艂/a:
W og贸le jako艣 pokr臋cone to jest, Wizardy gra艂e艣 przed Mortal Combat itp.

Zapomnia艂e艣 o jaki艣 prototypach Mortala na moj膮 konsolk臋 TV :)

Szemat napisa艂/a:
A S4 League : Gra wi臋cej graczy i ma szybsz膮 akcj臋 ni偶 Tribes. No a jak si臋 postarasz to i mo偶na mie膰 walk臋 Mid-Air :P

Ta gra mnie tak jako艣 nie wci膮gn臋艂a! Fajna, bo fajna ale jaka艣 taka...

Szemat napisa艂/a:
Jedyne co mi si臋 spodoba艂o : "dzi臋ki mojemu koledze Szematowi". Gdyby nie ja zatrzyma艂by艣 si臋 na Mario i pr贸bach przej艣cia w lew膮 stron臋...

Zapewne nie a偶 tak. Ale na pewno to dzi臋ki tobie pozna艂em Triba i Postala!

Robse脽ed 
V.I.P.
Der abgefuckte

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 14 Pa藕 2006
Sk膮d: Lodsch
Wys艂any: 2008-10-27, 19:09   

Szemat napisa艂/a:
W WoW'a co prawda gra艂e艣, ale nie GRA艁E艢 NIGDY NA GLOBALU, a to 200z艂 to chyba na piciu i dziwkach straci艂e艣 i nie pami臋tasz :D Gra艂e艣 tylko na prywatnych serwerach, Sunwell i jeszcze jakim艣 z instant 70 lvlem ( czyli 70 na starcie).

Ale to mnie ciekawi...

little_psycho 
Zab贸jca na sterydach
Stary twojej starej

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂: 23 Lut 2008
Sk膮d: Z odbyta
Wys艂any: 2008-10-28, 15:29   

Szemat napisa艂/a:
No a偶 si臋 zarejestrowa艂em aby kilka rzeczy sprostowa膰:
W World of Kung-Fu nie gra艂e艣, to raz.

O , a to mnie ciekawi...nununu ! Mamusia nie nauczy艂a 偶eby nie k艂ama膰 ? :lol:

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Wys艂any: 2008-10-28, 16:58   

Gra艂em, jak by艂em u Szemata w chacie. Gra艂em co prawda tylko 30 minut, ale gra od razu nie przypad艂a mi do gustu.

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: P艂aska Ziemia
Wys艂any: 2015-02-04, 00:10   

Mr Minio napisa艂/a:
Postanowi艂em za艂o偶y膰 ten temat, aby podzieli膰 si臋 z wami moj膮 karier膮 gracza.

Jestem ciekaw jak ta kariera rozwin臋艂a si臋 po ponad 6 latach od tego posta. :D
Temat troch臋 dziwny, ale my艣l臋, 偶e inni userzy te偶 mogliby wypisa膰 tu swoj膮 "karier臋" gracza. Od jakich gier zaczynali, od jakich platform, w co teraz graj膮 itp.

ShaQ
Chwast

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂: 25 Mar 2016
Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2017-04-24, 20:23   

Moj膮 pierwsz膮 (powa偶n膮) gr膮 by艂 Return To Castle Wolfenstein.
Zacz臋艂o si臋 od tego, 偶e tata odkupi艂 od kolegi t膮 gr臋.
Na kompie nie mia艂em niczego innego ni偶 Pasjans i Pinball 3D (A drug膮 gr臋 bardzo mi艂o wspominam) na Win XP.
Pami臋tam, jak tata instalowa艂 gr臋 na kompie. Z tego co pami臋tam to podczas instalacji lecia艂a muzyczka z soundtracku.
Tata umo偶liwi艂 mi 偶ebym jako pierwsza osoba w to zagra艂a - to by艂o niesamowite.
Grafika wywar艂a na mnie ogromne wra偶enie. Zabijanie naziol贸w sprawia艂o mi przyjemno艣膰 (a rodzicom to nie przeszkadza艂o :): ). Z ka偶dym poziomem coraz bardziej uwielbia艂em t膮 gr臋. Mia艂em jednak problemy z Bossami. Uda艂o mi si臋 z pomoc膮 taty za艂atwi膰 Super Soldiera w XLabs, ale przy Henryku to ju偶 pad艂em xD
Ostatni poziom ogra艂 ju偶 tata. Po przej艣ciu kampanii nadal katowa艂em t膮 gr臋. Potem s艂ysza艂em 偶e s膮 cos takiego jak cheaty. Pami臋tam jak膮 mia艂em radoch臋 jak na pierwszym poziomie mog艂em zabija膰 偶o艂nierzy z Panzerfausta xD

Potem dosta艂em sw贸j wymarzony komputer, na kt贸rym te偶 zainstalowa艂em RTCW. Komp by艂 odziedziczony po zmar艂ym dziadku. nie by艂 on najlepszym, bo na nim GTA III nawet na najni偶szych detalach potrafi艂 lagowa膰, ale si臋 i tak cieszy艂em.

Dosta艂em jak膮艣 p艂ytk臋 z Komputer 艢wiat. Z niego zainstalowa艂em demko Quake 3 Arena. Czyli kolejna gra od id Software z kt贸r膮 si臋 natkn膮艂em. Tak samo jak RTCW, gra zrobi艂a na mnie ogromne wra偶enie. Pomimo ogranicze艅 gry (w ko艅cu dem贸wka) i tak si臋 cieszy艂em z tego co dostarcza艂a mi ta gierka.

Z czasem z moim komputerem co艣 si臋, co艣 si臋 popsu艂o, i chyba karta graficzna wysiad艂a. Wi臋c moi rodzice dokupili nowe parametry.

P贸藕niej na urodzinki dosta艂em Max Payne i... POSTAL X.

Najpierw zacz膮艂em od Maxa. Bardzo podoba艂a mi si臋 mechanika gry, a przede wszystkim Bullet Time i skok z strza艂em :lol: Fabu艂y nie za bardzo rozumia艂em, ale z czasem jak by艂em starszy, to mi si臋 ona spodoba艂a.

No i potem przygoda z PSOTALem... ehh... tego ju偶 nie b臋d臋 opisywa艂, hehe xD

Nast臋pn膮 ulubion膮 seri膮 sta艂 si臋 Mortal Kombat
Zacz臋艂o si臋 od tego, 偶e by艂em z rodzin膮 w salonie gier. Wypr贸bowa艂em r贸偶nych gier. Te wy艣cigowe od Segi i jaka艣 szczelanka. Znalaz艂em tam potem jeszcze Crazy Taxi kt贸rego te偶 lubia艂em popyka膰.
Zauwa偶y艂em wtedy automat do MK2. Przyci膮gn臋艂a mnie niesamowity soundtrack i realistyczne "ch艂opki" (tak si臋 kiedy艣 gada艂o :) ). Zacz膮艂em gra膰 Raidenem i w艂a艣ciwie zrobi艂em tylko 3 walki pomyslnie. Dalej nie doszed艂em bo gra by艂a za trudna dla mnie. I jest do dzi艣, ale g艂贸wnie to wina Midway'a bo to oni zaprojektowali tak g贸wniane AI, 偶e bez wzgl臋du na to jakie masz umiej臋tno艣ci w tej grze to i tak ci臋 pokonaj膮. Potem gra艂em jeszcze z tat膮 (on lubia艂 gra膰 Barak膮 :D ) i si臋 艣wietnie bawili艣my.

Z czasem wzros艂o zainteresowanie t膮 seri膮, dlatego zakupiono mi MK9 na PS3.

Nie chc臋 ju偶 dalej pisa膰 co by艂o dalej. Pomin膮艂em tak偶e kilka wydarze艅 (Cho膰by ulubione gry na PlayStation, albo inne cz臋艣ci Wolfensteina, albo MKX)

Chcia艂em te偶 kiedy艣 wr贸ci膰 do RTCW, ale p艂ytka mi si臋 zgubi艂a, a piraci膰 nie chcia艂em.
Na szcz臋艣cie Tiquill mi kupi艂 gr臋 na Steam, dzi臋ki czemu mog艂em jeszcze raz powspomina膰 dawne czasy oraz ponownie przej艣膰 gr臋.

Jak b臋d臋 chcia艂, to mo偶e kiedy艣 zedytuj臋 ten post i dopisz臋 tam kilka innych kwestii :)

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: P艂aska Ziemia
Wys艂any: 2017-04-24, 21:59   

Najpierw by艂y robaki.

Tzn. Worms Armageddon, moja pierwsza gra w jak膮 gra艂em na komputerze w 2002 roku. xD

Zaraz potem Colin McRae jedynka. I jakie艣 badziewia z dyskietek, ale nie pami臋tam dok艂adnie.
A potem zacz膮艂em kupowa膰 Playa, wtedy to by艂a gazeta!
Dawali 艣wietne gry, samo pismo te偶 by艂o super.

Hostile Waters: Antaeus Rising rz膮dzi艂o, dziwi臋 si臋, 偶e ta gra zosta艂a praktycznie zapomniana, mia艂a 艣wietn膮 fabu艂臋, gameplay i nawet grafika mi si臋 podoba艂a (jak na 2001 rok spoko).
System rozgrywki, gromadzenie zasob贸w, 艣wietne po艂膮czenie gry strategicznej ze zr臋czno艣ciow膮, ale to dobre planowanie by艂o najwa偶niejsze.
Takie gry ju偶 nie wr贸c膮.

Podobnie Original War. R贸wnie 艣wietna gra, RTS z elementami RPG. Gra zawsze niszowa, ale przez d艂ugi czas mia艂a grono wiernych fan贸w, ze wzgl臋du na 艣wietny multiplayer. Kampanie singlowe r贸wnie偶 rz膮dzi艂y. Najlepsze by艂o jednak granie przez LANa z kumplami.

Oczywi艣cie Postal 2. Tu nie ma chyba co wyja艣nia膰.

Gra艂o si臋 te偶 sporo w PESy, DSJy czy inne gry sportowe, ale to raczej dla zabicia czasu bardziej.

No i jeszcze Morrowind. Jedyna gra kt贸r膮 ceni臋 bardziej od Postala. Przegra艂em w ni膮 chyba ze dwa tysi膮ce godzin, gra艂em po nocach, przez co o ma艂o nie zawali艂em szko艂y (kt贸r膮 i tak potem rzuci艂em xD ).
Gra legenda, czasem do niej wracam, cho膰 przeszed艂em j膮 na 100%, nie ma tam dla mnie 偶adnych tajemnic, mog臋 powiedzie膰 偶e wiem o niej wszystko, zrobi艂em dos艂ownie wszystkie misje, nawet te najbardziej poboczne.
M贸g艂bym napisa膰 o niej istny elaborat, ale jako艣 mi si臋 teraz nie chce. xD

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku