Strona Główna Postal Site

Postal Forum Strona Główna
Największe na świecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Ogłoszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania się na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat użyj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Następny temat
Life is Strange
Autor Wiadomość
ShaQ
Chwast

Ostrzeżeń:
 8/3/4
Wysłany: 2017-09-01, 12:16   

Pan Szatan napisał/a:
Spoko, szanuję to (zwłaszcza żr nie wyjeżdżasz z tekstami typu portal ssie, gjetea 2 jest lepsze jak to robi shaq)

Aha XD
Pozostawię ten komentarz takim o to filmikiem:

Ty nie jesteś w stanie pojąć że ta nudna jak grzyb gra Portal mi się po prostu nie podoba i musisz się z tym pogodzić? Ja szanuję innych zdanie. Ktoś kupił LiS: BtS (fajny skrót, aż mi się przypomina zespół azjatycki) za 17 euro? Trudno, jego decyzja niech robi z kasą co chcę.

Ja szanuję zdanie Radzika, że jemu GTA IV się nie podoba bo jest szare, ponure, optymalizacja mu się nie podoba. A to jest moja najbardziej ulubiona część z tej serii (zwłaszcza żr on nie usuwa ze znajomych jak mu sie powie ze rocket league ssie jak to robi pan szatan xdddd)
Ostatnio zmieniony przez ShaQ 2017-09-01, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wysłany: 2017-09-01, 12:24   

Cytat:
widziałeś kiedyś grę o nazwie Kula World? to też gra logiczna, a różniąca się zdecydowanie od Portala, i bardzo podobająca mi się przy tym

No ale to zupełnie co innego, Portal to FPS a to jakieś kulanie piłki po kwadratach ( xD ) czemu o tym wspominasz bo nie rozumiem co masz na myśli teraz :drapanie:
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-09-01, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  

ShaQ
Chwast

Ostrzeżeń:
 8/3/4
Wysłany: 2017-09-01, 12:34   

Pan Szatan napisał/a:
Cytat:
widziałeś kiedyś grę o nazwie Kula World? to też gra logiczna, a różniąca się zdecydowanie od Portala, i bardzo podobająca mi się przy tym

No ale to zupełnie co innego, Portal to FPS a to jakieś kulanie piłki po kwadratach ( xD ) czemu o tym wspominasz bo nie rozumiem co masz na myśli teraz :drapanie:

>Portal - Innowacyjna gra logiczna autorstwa studia Valve
>portal to fps a to jakieś kulanie piłki po kwadratach ( xD )

xDDDDDDD
Polecam zapoznać się z skrótem FPS, a potem z pojęciem "gra logiczna". Jeśli dla Ciebie Portal to jest Shooter to pozdrawiam. Jak już to jest FPP (First Person Perspective) a nie First Person Shooter xD

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wysłany: 2017-09-01, 12:39   

wiem co to znaczy i nawet przez chwilę chciałem zmienić na FPP ale nie sądziłem że znajdzie się taka pierdoła co będzie się o to czepiać,
poza tym w Portalu jest Portal Gun czyli broń, jeśli jej odpowiednio użyjesz możesz zabić a w jedynce były jeszcze bronie z HL2 ;)
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-09-01, 12:45, w całości zmieniany 2 razy  

ShaQ
Chwast

Ostrzeżeń:
 8/3/4
Wysłany: 2017-09-01, 12:53   

To że w Portalu jest "broń" którą można nawet "zabijać" nie oznacza że jest to od razu FPS xD D
O Skyrimie też powiesz że to FPS bo "tam jest kamiera z pierwszej osoby i som przecież kusze którymi można zabijać"? xD

A argument że Portal to FPS bo są tam bronie z HL2 jest bezsensowne w ch*j. Nie ma ich oficjalnie w grze i można je dostać wpisując komendę która dodaje nam te bronie. Jest to po prostu błąd ze strony Twórców bo zapomnieli to najzwyczajniej usunąć. Także, no, jak coś napiszesz to to przemyśl.

Pierdoła? Cieszę się że tak mnie nazywasz, nastolatku z kompleksami.
Ostatnio zmieniony przez ShaQ 2017-09-01, 12:58, w całości zmieniany 1 raz  

Radzik 
Administrator
:)

Wysłany: 2017-09-01, 12:58   

Pan Szatan napisał/a:

Mam na myśli to, że ja również lubię gry logiczne, lecz innego podgatunku. To tak jak z zainteresowaniem sportem. Powierzchownie powiesz, że lubisz sport, ale gdy rozwiniesz okazuje się, że przykładowo nie lubisz Koszykówki, a lubisz natomiast Piłkę Nożną, Skoki Narciarskie czy Tenisa.
Do każdego przemawia co innego, i nie powinno się z tego nabijać. Ja sobie nie drwię z Portala, nawet w formie słabego żartu, który Tobie się właśnie zdarzył. Wiedz, że się nie obrażam, ale pewien niesmak pozostanie 8-)

Tak w ogóle to przenieście się Panowie na priv, z kłótnią niech nie zaśmieca tematu :)

[ Komentarz dodany przez: ShaQ: 2017-09-01, 13:10 ]
Tym samym kończymy off-topic - ShaQ

[ Komentarz dodany przez: Pan Szatan: 2017-09-01, 13:16 ]
Jak obraziłem to przepraszam, nie chciałem. Poprostu jak wpisałem tytuł na YT to patrze no i piłka co zbiera punkty i jeździ po sześcianach więc napisałem to co widzę :P

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: http://www.userbenchmark.com/UserRun/8841727
Specyfikacja PC3: https://valid.x86.fr/5hxgw8

Zimny Radeon to nie Radeon :D

Szynkacz 
Seryjny zabójca
Bóg Plugastwa PSI

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-09-01, 14:15   

Mnie nigdy do takich przygodówek nie ciągnęło. A jak już, to seria gier z Reksiem od Aidem Media. Oj to były czasy. Pamiętam nawet jak mój tata szukał po sklepach kolejnych części. Aż się łezka w oku kręci :)
A co do Life Is Strange, to ja powiem tak: może ja jestem wrednym h00jem, no ale fabuła to NIE wszystko. Gdzie Gameplay do cholery?! A za 17 euro bym se kupił Saints Row: Gat Out Of Hell albo GTA:SA.
Nie no, błagam, ta gra na moje jest za mało zbalansowana. Tylko fabuła? Tylko Cutscenki? Podziękuję. I NIE! Nie mam nic przeciwko do fajnej fabuły. W ACIII Connor miał zajebistą fabułę, a gameplay zachwycał! I przy Assassin's Creed (przy pierwszych odsłonach) Ubisoft myślał, i wiedział, że jak dadzą samą fabułę to wyjdzie gówno, a jak dadzą sam gameplay to wyjdzie większe gówno. Więc to zbalansowali.
Heavy Rain też mnie nie wciągnął.
Jedyną taką fajną grą z tego typu, to"Zaginięcie Ethana Cartera". O cholera, jakie to było zajebiste...
Edit: O krwa, ale kłótnia xD
...
#Team_Portal2!!!

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wysłany: 2017-09-01, 14:45   

Nie żeby coś ale Life is Strange jest właśnie przecwieństwem takich symulatorów cutscenek bo przez większość gry eksplorujesz lokacje tak jak chcesz i znadujesz znajdźki, rozmawiasz z postaciami jeśli oczywiście chcesz itd.

To mi się właśnie w Life is Strange spodobało, ta otwartość świata, niby nie wielka ale jak na gry tego typu to ta jest wyjątkowo "otwarta"

ps. xD

#Team_Portal2!!!
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-09-01, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  

Szynkacz 
Seryjny zabójca
Bóg Plugastwa PSI

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-09-01, 14:51   

O h00j xD
No to super mi reczenzja wyżła, nie powiem...
Ale i tak zajebista kłótnia xD

"We don't fight because world make us fight. We fight for better purpose."

Odpowiedz do tematu