Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Life is Strange
Autor Wiadomo艣膰
ShaQ
Chwast

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂: 25 Mar 2016
Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2017-09-01, 12:16   

Pan Szatan napisa艂/a:
Spoko, szanuj臋 to (zw艂aszcza 偶r nie wyje偶d偶asz z tekstami typu portal ssie, gjetea 2 jest lepsze jak to robi shaq)

Aha XD
Pozostawi臋 ten komentarz takim o to filmikiem:

Ty nie jeste艣 w stanie poj膮膰 偶e ta nudna jak grzyb gra Portal mi si臋 po prostu nie podoba i musisz si臋 z tym pogodzi膰? Ja szanuj臋 innych zdanie. Kto艣 kupi艂 LiS: BtS (fajny skr贸t, a偶 mi si臋 przypomina zesp贸艂 azjatycki) za 17 euro? Trudno, jego decyzja niech robi z kas膮 co chc臋.

Ja szanuj臋 zdanie Radzika, 偶e jemu GTA IV si臋 nie podoba bo jest szare, ponure, optymalizacja mu si臋 nie podoba. A to jest moja najbardziej ulubiona cz臋艣膰 z tej serii (zw艂aszcza 偶r on nie usuwa ze znajomych jak mu sie powie ze rocket league ssie jak to robi pan szatan xdddd)
Ostatnio zmieniony przez ShaQ 2017-09-01, 12:30, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Pan Szatan 
Joker
Czerwony Kapturek ale LEPSZY

Pom贸g艂: 26 razy
Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Sk膮d: Lost Paradise
Wys艂any: 2017-09-01, 12:24   

Cytat:
widzia艂e艣 kiedy艣 gr臋 o nazwie Kula World? to te偶 gra logiczna, a r贸偶ni膮ca si臋 zdecydowanie od Portala, i bardzo podobaj膮ca mi si臋 przy tym

No ale to zupe艂nie co innego, Portal to FPS a to jakie艣 kulanie pi艂ki po kwadratach ( xD ) czemu o tym wspominasz bo nie rozumiem co masz na my艣li teraz :drapanie:
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-09-01, 12:24, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

ShaQ
Chwast

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2017-09-01, 12:34   

Pan Szatan napisa艂/a:
Cytat:
widzia艂e艣 kiedy艣 gr臋 o nazwie Kula World? to te偶 gra logiczna, a r贸偶ni膮ca si臋 zdecydowanie od Portala, i bardzo podobaj膮ca mi si臋 przy tym

No ale to zupe艂nie co innego, Portal to FPS a to jakie艣 kulanie pi艂ki po kwadratach ( xD ) czemu o tym wspominasz bo nie rozumiem co masz na my艣li teraz :drapanie:

>Portal - Innowacyjna gra logiczna autorstwa studia Valve
>portal to fps a to jakie艣 kulanie pi艂ki po kwadratach ( xD )

xDDDDDDD
Polecam zapozna膰 si臋 z skr贸tem FPS, a potem z poj臋ciem "gra logiczna". Je艣li dla Ciebie Portal to jest Shooter to pozdrawiam. Jak ju偶 to jest FPP (First Person Perspective) a nie First Person Shooter xD

Pan Szatan 
Joker

Wys艂any: 2017-09-01, 12:39   

wiem co to znaczy i nawet przez chwil臋 chcia艂em zmieni膰 na FPP ale nie s膮dzi艂em 偶e znajdzie si臋 taka pierdo艂a co b臋dzie si臋 o to czepia膰,
poza tym w Portalu jest Portal Gun czyli bro艅, je艣li jej odpowiednio u偶yjesz mo偶esz zabi膰 a w jedynce by艂y jeszcze bronie z HL2 ;)
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-09-01, 12:45, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

ShaQ
Chwast

Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2017-09-01, 12:53   

To 偶e w Portalu jest "bro艅" kt贸r膮 mo偶na nawet "zabija膰" nie oznacza 偶e jest to od razu FPS xD D
O Skyrimie te偶 powiesz 偶e to FPS bo "tam jest kamiera z pierwszej osoby i som przecie偶 kusze kt贸rymi mo偶na zabija膰"? xD

A argument 偶e Portal to FPS bo s膮 tam bronie z HL2 jest bezsensowne w ch*j. Nie ma ich oficjalnie w grze i mo偶na je dosta膰 wpisuj膮c komend臋 kt贸ra dodaje nam te bronie. Jest to po prostu b艂膮d ze strony Tw贸rc贸w bo zapomnieli to najzwyczajniej usun膮膰. Tak偶e, no, jak co艣 napiszesz to to przemy艣l.

Pierdo艂a? Ciesz臋 si臋 偶e tak mnie nazywasz, nastolatku z kompleksami.
Ostatnio zmieniony przez ShaQ 2017-09-01, 12:58, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Radzik 
Administrator
:)

Pom贸g艂: 7 razy
Do艂膮czy艂: 13 Gru 2008
Sk膮d: Warszafka
Wys艂any: 2017-09-01, 12:58   

Pan Szatan napisa艂/a:

Mam na my艣li to, 偶e ja r贸wnie偶 lubi臋 gry logiczne, lecz innego podgatunku. To tak jak z zainteresowaniem sportem. Powierzchownie powiesz, 偶e lubisz sport, ale gdy rozwiniesz okazuje si臋, 偶e przyk艂adowo nie lubisz Koszyk贸wki, a lubisz natomiast Pi艂k臋 No偶n膮, Skoki Narciarskie czy Tenisa.
Do ka偶dego przemawia co innego, i nie powinno si臋 z tego nabija膰. Ja sobie nie drwi臋 z Portala, nawet w formie s艂abego 偶artu, kt贸ry Tobie si臋 w艂a艣nie zdarzy艂. Wiedz, 偶e si臋 nie obra偶am, ale pewien niesmak pozostanie 8-)

Tak w og贸le to przenie艣cie si臋 Panowie na priv, z k艂贸tni膮 niech nie za艣mieca tematu :)

[ Komentarz dodany przez: ShaQ: 2017-09-01, 13:10 ]
Tym samym ko艅czymy off-topic - ShaQ

[ Komentarz dodany przez: Pan Szatan: 2017-09-01, 13:16 ]
Jak obrazi艂em to przepraszam, nie chcia艂em. Poprostu jak wpisa艂em tytu艂 na YT to patrze no i pi艂ka co zbiera punkty i je藕dzi po sze艣cianach wi臋c napisa艂em to co widz臋 :P

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: http://www.userbenchmark.com/UserRun/8841727
Specyfikacja PC3: https://valid.x86.fr/5hxgw8

Zimny Radeon to nie Radeon :D

Szynkacz 
Seryjny zab贸jca
DOOM SLAYER

Do艂膮czy艂: 23 Maj 2017
Sk膮d: Midgard
Ostrze偶e艅:
 1/3/4
Wys艂any: 2017-09-01, 14:15   

Mnie nigdy do takich przygod贸wek nie ci膮gn臋艂o. A jak ju偶, to seria gier z Reksiem od Aidem Media. Oj to by艂y czasy. Pami臋tam nawet jak m贸j tata szuka艂 po sklepach kolejnych cz臋艣ci. A偶 si臋 艂ezka w oku kr臋ci :)
A co do Life Is Strange, to ja powiem tak: mo偶e ja jestem wrednym h00jem, no ale fabu艂a to NIE wszystko. Gdzie Gameplay do cholery?! A za 17 euro bym se kupi艂 Saints Row: Gat Out Of Hell albo GTA:SA.
Nie no, b艂agam, ta gra na moje jest za ma艂o zbalansowana. Tylko fabu艂a? Tylko Cutscenki? Podzi臋kuj臋. I NIE! Nie mam nic przeciwko do fajnej fabu艂y. W ACIII Connor mia艂 zajebist膮 fabu艂臋, a gameplay zachwyca艂! I przy Assassin's Creed (przy pierwszych ods艂onach) Ubisoft my艣la艂, i wiedzia艂, 偶e jak dadz膮 sam膮 fabu艂臋 to wyjdzie g贸wno, a jak dadz膮 sam gameplay to wyjdzie wi臋ksze g贸wno. Wi臋c to zbalansowali.
Heavy Rain te偶 mnie nie wci膮gn膮艂.
Jedyn膮 tak膮 fajn膮 gr膮 z tego typu, to"Zagini臋cie Ethana Cartera". O cholera, jakie to by艂o zajebiste...
Edit: O krwa, ale k艂贸tnia xD
...
#Team_Portal2!!!

Pan Szatan 
Joker

Wys艂any: 2017-09-01, 14:45   

Nie 偶eby co艣 ale Life is Strange jest w艂a艣nie przecwie艅stwem takich symulator贸w cutscenek bo przez wi臋kszo艣膰 gry eksplorujesz lokacje tak jak chcesz i znadujesz znajd藕ki, rozmawiasz z postaciami je艣li oczywi艣cie chcesz itd.

To mi si臋 w艂a艣nie w Life is Strange spodoba艂o, ta otwarto艣膰 艣wiata, niby nie wielka ale jak na gry tego typu to ta jest wyj膮tkowo "otwarta"

ps. xD

#Team_Portal2!!!
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-09-01, 14:59, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Szynkacz 
Seryjny zab贸jca
DOOM SLAYER

Do艂膮czy艂: 23 Maj 2017
Sk膮d: Midgard
Ostrze偶e艅:
 1/3/4
Wys艂any: 2017-09-01, 14:51   

O h00j xD
No to super mi reczenzja wy偶艂a, nie powiem...
Ale i tak zajebista k艂贸tnia xD

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku