Strona Główna Postal Site

Postal Forum Strona Główna
Największe na świecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Ogłoszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania się na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat użyj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Następny temat
Half Life 2: Episode 3
Autor Wiadomość
Radzik 
Administrator
CoOp&MP Servers Admin

Wysłany: 2017-08-29, 13:55   

Half Life 2: Episode 3 lub Half Life 3. Temat, który co jakiś czas wraca jak bumerang. Minęło tak wiele lat, od czasu wydania epizodu drugiego, i tak wiele czasu od momentu gdy było pewnym, że kontynuacja przygód Gordona Freemana nie powstanie,
że ciężko mi uwierzyć w to że są jeszcze Osoby żyjące jakąkolwiek nadzieją.
Wiadomo, że nadzieja umiera ostatnia, lecz po takim czasie na prawdę trzeba mieć mocną wiarę w to, że cokolwiek w tym temacie ruszy.

Ta nieistniejąca Gra Legenda, gdyby rzeczywiście powstała, raczej sprawiłaby graczom więcej bólu niż radości, z powodu wyidealizowanych wyobrażeń na jej temat.
Każdy fan danej serii ma swoje marzenia, dotyczące jej kontynuacji, i im dłużej w tym przypadku deweloper czeka z jej stworzeniem, tym większa szansa na to, że nie zadowoli większej ilości Osób, niż wtedy gdyby zrobił to w stosunkowo zdecydowanie wcześniej.
Powiem Wam, że ja też kiedyś czekałem. Najpierw rok, potem dwa lata. Pamiętam nawet żart prima aprilisowy, z Half Life 2: Episode 3 na Steam, który wkrótce potem został usunięty.
Co ciekawe ten wspomniany żart nawiązywał do scenariusza, do którego linka dał Pan Szatan.

Generalnie to sam jako Osoba wyleczona, z tego nierealnego marzenia, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać widząc desperacką akcję dawania negatywnych recenzji Gry Dota 2, która teoretycznie jest winna temu, że kontynuacja Half Life 2 nie powstała.
Prędzej już powinni oskarżać samych siebie, ponieważ to ich zainteresowanie takimi grami jak Dota 2, CS GO czy TF2 doprowadziło do zmian priorytetów w Valve, aczkolwiek to tylko moje subiektywne zdanie na ten temat. Dlatego rozumiem Valve, ponieważ stworzenie Half Life 2: Episode 3 byłoby stąpaniem bo cienkim lodzie, a tak to stąpa co najwyżej lądzie z minimalną szansą wypchnięcia na lód.

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: https://valid.x86.fr/3nq4iu

Zimny Radeon to nie Radeon :D

SzynkaczPL 
Seryjny zabójca

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-08-29, 14:01   

Sam wierzę, że Half Life 3 lub epizod trzeci powstanie. Tylko Valve boi się hejtu na grę. Gdyby gra nie spełniłaby oczekiwań, gdyby miała słabą grafikę - nie zostawili by na niej suchej nitki. Valve zmieniło priorytety, teraz idzie w CS'a, TF'a lub Dotę (choć nie wiem, w dotę nie grałem).
Dzięki Pan Szatan za link. Może jakiś modder do HF2 odtworzy tą historię :)

Pan Szatan 
Joker

Wysłany: 2017-08-29, 14:46   

Wątpię w to żeby Valve zrobiło jeszcze jakąś grę, oni wcale nie boją się hejtu na grę.... im się to poprostu nie opłaca, dzieci i ułomy umysłowe są w stanie zapłacić za skórki do broni tysiące więc bardziej opłaca im się poświęcić 15 minut na zrobienie skina w paincie niż kilka lat na zrobienie porządnej produkcji, ssą mamonę ze steama.

Teraz tak zauważyłem, że ten fragment

Cytat:
At this point, the resistance will have failed or succeeded, no thanks to me. Old friends have been silenced, or fallen by the wayside. I no longer know or recognize most members of the research team, though I believe the spirit of rebellion still persists. I expect you know better than I the appropriate course of action, and I leave you to it. Expect no further correspondence from me regarding these matters; this is my final episode.

Tutaj ten pisarz który odszedł z Valve tak naprawdę się odnosi do tego studia, jak się ono zmieniło i zeszło na psy oraz że to już koniec a ten scenariusz oddaje w ręce fanów.

PS. Szynkacz, to że fani stworzą jakiegoś moda na podstawie tego scenariusza jest bardzo prawdopodobne, najlepiej jakby zabrali się do tego ludzie od Black Mesy to jest genialny mod.
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-08-29, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  

ShaQ
Chwast

Ostrzeżeń:
 8/3/4
Wysłany: 2017-08-29, 14:54   

Czyli Valve dołączyło do Ubisofta, EA i Rockstar Games :8-):
Firmy, które były świetne, ale po czasie zeszły na psy.
Dzisiejszy świat gier wideo jest nie ten sam co kiedyś :/

Dzienis 
V.I.P.
Kronikarz

Wysłany: 2017-08-29, 16:36   

Radzik136 napisał/a:
Ta nieistniejąca Gra Legenda, gdyby rzeczywiście powstała, raczej sprawiłaby graczom więcej bólu niż radości, z powodu wyidealizowanych wyobrażeń na jej temat.
Każdy fan danej serii ma swoje marzenia, dotyczące jej kontynuacji, i im dłużej w tym przypadku deweloper czeka z jej stworzeniem, tym większa szansa na to, że nie zadowoli większej ilości Osób, niż wtedy gdyby zrobił to w stosunkowo zdecydowanie wcześniej.
Powiem Wam, że ja też kiedyś czekałem. Najpierw rok, potem dwa lata. Pamiętam nawet żart prima aprilisowy, z Half Life 2: Episode 3 na Steam, który wkrótce potem został usunięty.

Trochę przypomina mi to jak kiedyś wiele lat czekano na Duke Nukem Forever. W końcu wyszedł... tyle że też raczej zawiódł fanów. Za długo to czekanie trwało.
ShaQ napisał/a:
Dzisiejszy świat gier wideo jest nie ten sam co kiedyś

Dlatego nie chce mi się grać w nowe gry.
Raz, że musiałbym kupić nowego kompa.
Dwa, że i tak jestem za stary i nie mam tyle czasu by wgłębiać się jakoś zbytnio w fabułę.
Trzy, że te gry to i tak już nie to samo co kiedyś.
Dla takich jak ja chyba są właśnie konsole.

Pan Szatan 
Joker

Wysłany: 2017-09-17, 01:29   

https://youtu.be/w6Zwk6kiFDg :lol:

https://youtu.be/RESW9FcHV7w xD
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2017-09-17, 01:34, w całości zmieniany 1 raz  

SzynkaczPL 
Seryjny zabójca

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-09-17, 10:03   

Masz ty godność i rozum, by z takich poważnych rzeczy żartować?! ;>

ShaQ
Chwast

Ostrzeżeń:
 8/3/4
Wysłany: 2017-09-17, 10:51   

Bo Half-Life to już nie jest seria gier, tylko żart.
W Valve już dawno straciłem nadzieję. A te ich gówniane klucze do skrzynek w CS:GO to ich majestat! Ich godność!

Mam nadzieje że Gabe spadnie kiedyś z rowerka i se ten głupi ryj rozwali. Za to co czasami odplebania.

SzynkaczPL 
Seryjny zabójca

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-09-17, 11:04   

ShaQ napisał/a:
Bo Half-Life to już nie jest seria gier, tylko żart.
W Valve już dawno straciłem nadzieję. A te ich gówniane klucze do skrzynek w CS:GO to ich majestat! Ich godność!

Mam nadzieje że Gabe spadnie kiedyś z rowerka i se ten głupi ryj rozwali. Za to co czasami odplebania.

Ehhh, trudno się nie zgodzić.
Jeśli na 20 urodziny serii nic nie zrobią, to straciłem nadzieję.

Awczarek 
Początkujący morderca

Wysłany: 2017-11-09, 19:02   

HL3 nie wyjdzie, może twórcy nie potrafią powtórzyć sukcesu 2? może nie wiedzieli skąd taki sukces tak samo twórcy BF'a nie wiedzą dlaczego Bad Company 2 osiągnął sukces.
"Well, here I am. Conker the king, king of all the land! Who'd have thought that? But how did I come to this?, I hear ya say. And who are those strange fellows that surround my throne?, that you also say. Well, it's a long story. Come closer, and I'll tell ya It all started yesterday, and what a day that was. It's what I call A Bad Fur Day.

Pan Szatan 
Joker

Wysłany: 2017-11-09, 19:09   

Ogólnie jak temat został odkopany to dodam że powstaje fanowski HL3 na podstawie tego scenariusza na Unreal Engine 4 :P

https://www.projectborealis.com

Odpowiedz do tematu